В області розпочали роботу над створенням Програми національно-патріотичного виховання

27 квітня 2021р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

При департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації створили робочу групу для розробки пропозицій до проекту Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді.

Обласну цільову програму будуватимуть на основі Державної стратегії 2020 - 2025 років. До робочої групи увійшли представники різних галузей, які зможуть охопити якнайбільше аспектів громадсько-патріотичного, військово-патріотичного та духовно-морального виховання.

«До складу робочої групи увійшли досвідчені люди. За кожним з них стоїть певний досвід. Коли ці люди об’єднаються та разом почнуть міркувати над пропозиціями до Програми, вони зможуть сформувати гідні та змістовні ідеї, на основі якої вдасться створити Програму національно-патріотичного виховання», - розповів директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Олег Паска.

У проєкті Програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді планують передбачити учнівські стипендії у школах, де навчалися Герої Небесної  Сотні.

«Певні напрацювання у цьому питанні вже є. У школах Стрия, Яворівського району та кількох територіальних громад такі премії для учнів уже започатковано. Львівщина має понад двадцять Героїв, які віддали свої життя під час Революції Гідності, тому такі премії мають бути в усіх тих школах, де вчились наші Герої», - зазначила головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої освіти та позашкільної роботи Лідія Ільків.

Робоча група збереться уже найближчим часом.

Ключові слова:

вихованняробоча група

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook