Блогери Львівщини випробовують на собі туристичні маршрути регіону

18 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

З середини травня управління туризму і курортів ОДА щотижня розповідає про туристичні регіони Львівщини та радить найцікавіші локації для подорожей у проекті «Погнали Львівщиною».

Зокрема, вже розповідали про туристичну Яворівщину, Городочччину, Жовківщину, Сколівщину, Перемишлящину, Турківщину, Бродівщину, Золочівщину, Сокальщину, Дрогобиччину, Миколаївщину.

За три місяці управління отримало багато відгуків від туристів та мандрівників, котрі цьогоріч надали перевагу внутрішньому туризму. Але для того, щоб популяризувати туристичні маршрути ще більше, у серпні до співпраці залучили блогерів, котрі відомі на Львівщині тим, що багато подорожують і мають авторитет серед тисяч мандрівників в Україні та світі.

«Ідеї для подорожей в кожному напрямку Львівщини включають різноманітні туристичні об’єкти, тому кожен мандрівник зможе обрати для себе локації та сформувати вже свій маршрут подорожі. У серпні розпочали співпрацю з туристичними блогерами, які проїхавшись нашими маршрутами на власному досвіді можуть оцінити цікавість та зручність маршруту.  Запрошую кожного мандрувати Львівщиною,  вивчати та досліджувати історію та культуру рідного краю наживо і ділитись своїми враженнями із друзями та близькими», - коментує начальниця управління туризму і курортів облдержадміністрації Наталя Табака.

Серед «туристичних амбосадорів» Львівщини, котрі випробовують маршрути  на собі:

  • Христина Жук – мандрівниця, відвідала 60 країн  Христина Жук, всі регіони України, доїхала на велосипеді з України до Ірану та автостопом зі Львова до Марокко.
  • Олександр Ладанівський – відомий мандрівник та тревел-фотограф, який співпрацює з телеканалом National Geographic.
  • Орест Зуб – мандрівник, котрий відвідав 122 країни й активно працює над проектом, що стосується внутрішнього туризму.

Ключові слова:

ЛьвівщинаЛОДА

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook