Юрій Холод оглянув хід ремонтних робіт на автомобільних дорогах Жовківщини

10 вересня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 10 вересня, із робочим візитом у Жовківському районі перебуває заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

У межах поїздки заступник голови оглянув ремонтні роботи на автомобільних шляхах у межах району.

“Розвиток транспортної інфраструктури є надзвичайно важливим. Якісні дороги є запорукою розвитку селищ, бізнесу. Це дає можливість кожному з нас вчасно потрапити до лікаря, дістатися до школи, на роботу, додому. Добробут наших мешканців - на першому місці. Тому роботи триватимуть і надалі”, - зазначив Юрій Холод.

Зокрема, ознайомився із ремонтними роботами на дорозі Т-1425 Миколаїв-Городок-Жовква- Кам’янка-Бузька-Бібрка. Наразі ремонтні роботи виконують на відтинку між населеними пунктами Фійна та Крехів.

Наразі дорожники розпушили старе дорожнє покриття, довжиною 1,2 км і приступили до влаштування основи із щебенево-піщаної суміші. Опісля, влаштують два шари асфальтобетонного дорожнього покриття. Роботи виконує ТОВ “Експодор”.

Ця дорога є важливою, адже веде до Крехівського монастиря, куди щорічно приїжджають сотні вірян.

Також тривають роботи з поточного ремонту автомобільної дороги С140610 Воля Гомулецька – Малі Підліски, що в Жовківському районі.
На її ремонт з обласного бюджету скерували 3, 5 млн гривень, з місцевого – 100 тисяч гривень.

Зараз дорожня техніка працює на ділянці в межах населеного пункту Гряда. Усього заплановано відремонтувати близько 1,4 км. Роботи виконує підрядна організація ПП "Poма".

Ключові слова:

дорогиЖовкваЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook