Для завершення реконструкції басейну на Львівщині додатково скерують кошти з держбюджету

15 вересня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

8,9 мільйона гривень надійдуть з державного бюджету для завершення реконструкції будівлі басейну ДЮСШ "Тризуб плюс" на вулиці Галицькій, що у селі Давидів на Пустомитівщині.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні комісії Міністерства молоді та спорту України з відбору об'єктів для надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на завершення розпочатих у попередньому періоді робіт з будівництва/реконструкції, будівництво нових, реконструкцію та капітальний ремонт існуючих спортивних п'ятдесятиметрових і двадцятип'ятиметрових басейнів.

«Державні кошти давидівський басейн отримує вже другий рік поспіль. Намагаємося кожного разу звертати на нього увагу. 2019-го сюди вдалося скерувати сюди 10 мільйонів. Цього року надійде ще 8,9 мільйона гривень. 1,8 мільйона для добудови об‘єкту виділила також місцева, Давидівська громада. На 2021 рік цей об‘єкт мають завершити, а до того він понад 10 років вважався довгобудом», - повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Зазначимо, що реконструкцію об'єкту розпочали ще у 2018 році за кошти місцевого бюджету. У 2019 році роботи тривали за субвенцію з державного бюджету.

«Цього року для завершення реконструкції будівлі басейну скерують майже 9 мільйонів гривень державної субвенції. Це вагомий вклад, як для громад, так і для області загалом, адже дасть змогу завершити усі роботи. Зараз готовність об’єкту 68%. Ми певні, що на цьому об’єкті спортивної інфраструктури виховуватимуться майбутні чемпіони», - додав керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook