У Львові стартував осінній семестр проєкту «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему»

14 вересня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 вересня, у Будинку воїна, що на вул. Короленка, 1, відбулось відкриття осіннього семестру проєкту  «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему».

Метою проєкту є професійна перепідготовка військовослужбовців, учасників АТО/ООС, звільнених у запас, та членів їхніх сімей. Учасники зможуть отримали допомогу з правової та соціально-психологічної адаптації, а також сприяння у працевлаштуванні і організації власного бізнесу.

На честь відкриття осіннього семестру зібрались учасники бойових дій, представники Міжнародного фонду соціальної адаптації, Міністерства у справах ветеранів, Львівської ОДА та НУ «Львівська політехніка».

Привітав усіх присутніх заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

«На вас чекає багато роботи, тож нехай вона буде плідною, а ваші старання виправданими. Найкращим результатом будуть втілені успішні ідеї. Сподіваюсь, завдяки цьому проекту, людей, які знайшли себе, ставатиме все більше. Бажаю успіхів та нових звершень», - звернувся до присутніх Тарас Грень.

Реалізація проєкту відбувається за підтримки департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, в рамках багаторічної співпраці з Національним університетом «Львівська політехніка».

Зазначимо, проект «Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему» є продовженням проєкту  Україна-Норвегія «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців і членів їхніх сімей в Україні», який був реалізований у Національному університеті «Львівська політехніка» в період 2014-2019 рр. Упродовж цього часу професійну перепідготовку пройшли  більш ніж 430 осіб.

У Львові проєкт реалізується на базі Tech StartUp School Львівської політехніки із залученням кафедри соціології та соціальної роботи і Міжнародного центру професійного партнерства «Інтеграція», Інституту гуманітарних і соціальних наук, кафедри адміністративного та фінансового менеджменту, кафедри фінансів Інституту економіки та менеджменту в партнерстві з Університетом NORD (Норвегія), Міжнародним фондом соціальної адаптації, ГО «Нове суспільство України», при фінансовій  підтримці Уряду Королівства Норвегії.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook