«Разом попри кордони»: на Львівщині відбулася веломандрівка до Верещиці

1 листопада 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

30 жовтня від Асоціації Єврорегіон «Карпати-Україна» Bike Sport Active і управління туризму та курортів Львівської ОДА відбулася велоподорож до Верещиці. Її реалізовано в межах проекту «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони».

Загалом участь в проекті взяли 30 учасників. До ведмежого притулку «Домажир» їх довезли автобусом, а вже від нього до Верещиці учасники добиралися велосипедами. Чимало людей зі Львова добиралися на двоколісних.

«Львівщина перебуває у червоній зоні. Темпи поширення «ковіду» може зупинити вакцинація. Тішить той факт, що учасники велопробігу сумлінно віднеслися до прохання організаторів і всі були вакциновані. Важливе значення для зміцнення здоров’я має також спосіб життя людини. Відомо, що їзда на велосипеді загартовує наш організм», –зазначає заступник керівника управління туризму та курортів облдержадміністрації Тарас Лозинський.

Дослідження показують, що у велосипедистів, які проїжджають 30 кілометрів на тиждень, ризик розвитку серцевих захворювань знижується наполовину. Поїздки на велосипедах зупиняють варикоз, тренують зір, покращують роботу легень, зміцнюють імунітет та сон, знижують вагу і стрес, збагачують людину ендорфінами – гормонами щастя та задоволення.

Усі учасники мали сертифікат про вакцинацію або негативний ПЛР-тест, а також зберігали відповідну дистанцію. Колону велосипедистів супроводжувала патрульна поліція області.

«Супермегапозитивний день видався! В ньому було чудове все – і тепла погода, і барвисті краєвиди, і організація події, завдяки якій ми провідали ведмедиків та скуштували фірмового яворівського пирога у ведмежому притулку, а після переїзду роверами на Верещицю нас ще й чекав смачний обід. Дякуємо веселому товариству роверистів, які вже стали нам родиною! З нетерпінням чекаємо наступних велоподій», – поділилася враженнями Лідія Садига, учасниця веломандрівки.

 Нагадаємо, що проект «РовеЛове Розточчя – разом попри кордони» реалізується у партнерстві з Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна», департаментом екології та природних ресурсів Львівської ОДА, Яворівським НПП, Любельським воєводством, Розточанським національним парком за фінансової підтримки Європейського союзу в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook