«Фермерська родина»: сільськогосподарський кооператив об’єднує агровиробників Львівщини

23 вересня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся із представниками сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Фермерська родина».

Як розповіла голова кооперативу Наталія Табінська, «Фермерську родину» зареєстрували 25 червня. Його створенню передувала значна робота команди дорадчого центру «Фермерська країна» із дрібними виробниками області в час пандемії, коли закрилися ринки збуту фермерської продукції.

“Для фермерів Львівщини кооперація - це можливість ще одного досить впевненого та стабільного каналу збуту своєї продукції. За допомоги сільськогосподарського дорадчого центру «Фермерська країна» кооператив взяв участь в Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва у Львівській області на 2016-2020 роки та отримав з обласного бюджету пільговий кредит в сумі 300 тис грн на закупівлю техніки та обладнання для запуску проекту”, - додала Наталія Табінська.

На сьогодні членами кооперативу вже стали 27 дрібних виробників сільськогосподарської продукції Львівщини. Основним видом його діяльності передбачається реалізація продуктів фермерів, учасників кооперативу, через онлайн магазин, включаючи маркетинг, логістику, передпродажну підготовку та доставку «до дверей» клієнта.

 “В цій діяльності успіх полягає в хорошій маркетинговій стратегії, і це одна з перших переваг об`єднання, адже така послуга надто дорога для окремо взятого фермера. Маркетингова стратегія включає в себе сайт, інтернет-магазин, написання якого знаходиться вже на завершальному етапі. Також ключовою перевагою кооперативу є об`єднання фермерів з різноманітною продукцією, що дає змогу сформувати широку та цікаву пропозицію «продуктового кошика» для споживача. Лише за умов асортименту, кооператив буде цікавий та успішний”, - зазначила Наталія Табінська.

У планах кооперативу цієї осені податись на обласну програму фінансової підтримки сільськогосподарських кооперативів у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного обладнання, адже запустити діяльність такого кооперативу надзвичайно складно без підтримки.

Відтак, у межах зустрічі очільник області наголосив на важливості підтримки малих та середніх агровиробників. Також сторони обговорили напрямки співпраці кооперативу з департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації. Окрім того, акцентували увагу на важливості промоції “Фермерської родини”.

Нагадаємо, сільськогосподарський дорадчий центр «Фермерська країна» спільно з Львівською міськрадою організували для локальних виробників «Львівський фермерський ярмарок», який працює з 18 липня щосуботи на площі Ринок.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook