У Бірках триває будівництво першого в Західному регіоні малого групового будинку

23 вересня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 вересня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод проіспектував хід будівництва малого групового будинку, який розташований у селі Бірки Яворівського району. Там уже завершили першу чергу об'єкту та стартує реалізація другої.

“Малий груповий будинок будуємо за кошти держави від 2018 року. Перший етап робіт коштував 5,8 мільйонів гривень. Днями завершилася тендерна процедура другої черги. Її очікувана вартість була майже 4 мільйони. Переміг у торгах ТзОВ “Ідеалбуд”. Угоду підписали на 3,6 мільйона гривень”, - повідомив Юрій Холод. 

Важливо, що понад 320 тисяч гривень вдалося зекономити за рахунок більшої кількості учасників тендеру.

За словами заступника голови Львівскої ОДА, відкритість і доступність тендерних процедур дозволила за останній рік зекономити майже 20% державних коштів.

Не передбачені державним проєктом закупівля обладнання та підключення електроенергії до МГБ. Ці кроки взяла на себе місцева районна влада. Невдовзі відділ освіти райдержадміністрації має оголосити торги на платформі ProZorro на понад 600 тисяч гривень.

“Малий груповий будинок, який ми будуємо у Бірках, буде першим будинком такого типу у Західному регіоні країни і першим в Україні державним МГБ. Він стане ще однією важливою частиною реалізації реформи інтернатів, яка триває в Україні до 2026 року і в якій наша область наразі лідирує за результатами”, - зазначив Юрій Холод.

Нагадаємо, що створення малих групових будинків сприятиме оптимізації мережі закладів, у яких надаються соціальні послуги, пришвидшенню реформування закладів інституційного догляду і виховання дітей, забезпеченню максимальної доступності дітей до послуг у громаді, посиленню ролі та відповідальності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування за становище дітей та сімей з дітьми.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook