На Львівщині стартував веломарафон "Львівська сотка"

27 вересня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У Львові стартував традиційний веломарафон “Львівська сотка. Осінь”. Це щорічні змагання, що збирають прихильників велоспорту з усієї України. Цьогоріч на марафон зареєструвались понад 600 велосипедистів.

Організовує змагання громадська організація «Львівський Велоклуб» за підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА та Федерації велосипедного спорту Львівської області.

Отримавши стартові номери, учасники із Площі Ринок вирушили до вулиці Кульпарківської, де й розпочались змагання. Аби веломарафон був максимально безпечним для учасників з боку епідеміологічної ситуації, замість масового страту цьогоріч організували групові. Фінішуватимуть спортсмени у селі Жирівка на Пустомитівщині.

“Щороку на Львівщину на велоівенти приїжджають спортсмени не тільки з усієї України, а й з-за кордону. Ми неодноразово чуємо відгуки про те, що такого високого рівня організації змагань, як на Львівщині, немає ніде. Це потребує злагодженої роботи різних структур. Тішить, що є така синергія у роботі і що вона дає позитивні плоди”, - зауважив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.   

Нагадаємо, вперше змагання відбулись у 2010-му році. Тоді участь взяли лише 35 велосипедистів. З 2018-го року змагання відбуваються двічі на рік за різними маршрутами. Окрім марафону “Львівська сотка. Весна" започаткували “Львівська сотка. Осінь” - марафон, який не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени. Характерними особливостями маршруту є значний набір висоти.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook