Максим Козицький дав старт головній аматорській велоподії України «Львівській сотці»

12 Червня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 червня, у Львові стартували  Всеукраїнські змагання з велосипедного спорту «Львівська сотка». Це щорічний веломарафон, що збирає прихильників велоспорту з усієї України. Цьогоріч на змагання зареєструвались 1000 учасників.

«Львівська сотка» розпочалась традиційно на площі Ринок. Велоподії дав урочистий старт голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Насправді такого роду заходи виконують важливу місію, адже вони популяризують здоровий спосіб життя та спорт, надихають на активне дозвілля. Переконаний, що завдяки цьому дедалі більше людей надають перевагу з користю провести свій вільний час й надихають на це інших. Дякую організаторам за те, що з року в рік саме Львівщина стає осередком одного з наймасовіших велосипедних свят в Україні. «Львівська Сотка» за десятиліття трансформувалась з невеличкої події у тисячний веломарафон, а це говорить про високий рівень організації змагань», - зазначив очільник області та побажав  кожному учаснику продемонструвати сьогодні свій найкращий результат.

Далі спортсмени рухатимуться до вулиці Кульпарківської. А вже на виїзді зі Львова розпочнеться основний старт на час. Фінішуватимуть велосипедисти у Брюховичах.

Проводить веломарафон громадська організація «Lviv Bicycle Club» за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

Нагадаємо, вперше змагання відбулись у 2010-му році. Тоді участь взяли лише 35 велосипедистів. З 2018-го року змагання відбуваються двічі на рік за різними маршрутами. Окрім марафону «Львівська сотка. Весна» започаткували «Львівська сотка. Осінь» - марафон, який не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени. Характерними особливостями маршруту є значний набір висоти.

Ключові слова:

Львівська сотка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook