На Львівщині триває процес придбання житлових об'єктів для дітей-сиріт

1 жовтня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 жовтня,  відбулось чергове засідання Комісії з питань забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа у Львівській області.

У межах наради присутні розглянули пропозиції для придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

Відтак, під час Комісії розглянули можливість придбання 7-ми житлових об'єктів для 10-ти осіб.

«загальна вартість житла, яке ми сьогодні розглянули, становить 4 мільйони 385 тисяч гривень. Це кошти з обласного бюджету у сумі 2 мільйони 358 тисяч 600 гривень тисяч гривень, а також у нас є співфінансування з місцевих бюджетів – 2 мільйона 26 тисяч 400 гривень гривень. », - зазначив Юрій Холод.

Окрім того, заступник голови Львівської ОДА наголосив: " Для нас важливо, аби діти були соціально захищеними та мали свою домівку. З боку облдержадміністрації ми контролюватимемо процес закупівлі квартир. Житло має відповідати усім технічним нормам та бути комфортним для їхнього проживання. Також ми повинні не забувати про почерговість у процесі закупівля житла". 

За словами начальника служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації Володимира Лиса, упродовж цього тижня Комісія проінспектує житлові умови запропонованих помешкань та прийме відповідне рішення про придбання.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook