Мешканців області запрошують на акцію з осіннього висаджування дерев

5 жовтня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Громадськість Львівщини, учнівську та студентську молодь, представників інститутів громадського суспільства, органів влади, засобів масової інформації, державних установ та організацій, бізнесових структур запрошують взяти участь в акції з осіннього висаджування дерев. Захід відбудеться 17 жовтня.

«Між Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України, Державним агентством лісових ресурсів України та Благодійною організацією «Озеленення України» 9 вересня підписано Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво, щодо впровадження загальнодержавної екологічної ініціативи із висаджування дерев та іншого співробітництва у сфері охорони навколишнього природного середовища метою якого є проведення акції з осіннього висаджування 1 млн дерев за один день, 17 жовтня цього року»,  - інформують у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства (Львівського ОУЛМГ).

Кожен охочий  зможе безпосередньо в лісі, прослухавши  короткий інструктаж від професійних лісівників, висадити одно-дворічні саджанці за допомогою спеціального обладнання.

Для належної організації проведення Акції та широкого доступу до інформації усіх охочих, на сайті Львівського ОУЛМГ та на вебсайтах державних лісогосподарських підприємств буде зазначена вся необхідна інформація щодо відповідальних осіб (ПІБ, контактні телефони), локацій – лісових ділянок, де проводитиметься Акція. 

Відповідальна особа по Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства  - головний спеціаліст відділу лісового господарства Львівського ОУЛМГ Михайло Кисіль. Контактні дані: тел. роб. (032)297-61-21,  моб. 0679309375, email: zaxyst-kysil@ukr.net.

Ключові слова:

висадка дерев

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook