«Створюємо ліси разом»: в межах акції в області висадили понад 70 тисяч дерев

30 жовтня 2021р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 жовтня, в області провели чергову акцію з посадки лісу в межах програми озеленення Львівщини.

Однією з локацій для висаджування дерев стало Великомостівське лісництво Жовківського лісгоспу. Тут разом з іншими учасниками до висадки дерев долучився заступник голови Львівської ОДА Віталій Загайний, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, представники депутатського корпусу, громадських організацій, лісівники області, учнівська молодь.

Присутні висадили приблизно 6 тисяч сіянців порід сосни та дуба звичайного, ялини та модрини європейської.

Усі сіянці із закритою кореневою системою вирощені в спеціалізованому Львівському лісовому селекційно-насіннєвому центрі.

Також, в межах заходу відбулося нагородження команди Соснівського шкільного лісництва, яка здобула ІІІ місце у всеукраїнському конкурсі учнівських лісництв та І місце у Всеукраїнській виставці досягнень юних натуралістів у номінації «Лісівництво».

Як поінформували у Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства сьогодні у масштабній висадці дерев взяли участь всі державні лісогосподарські підприємства Львівщини. На ділянках лісового фонду з учасниками акції вже висадили понад 70 тис дерев.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський на Всеукраїнському форумі «Україна-30. Екологія», який відбувся у червні 2021 року, підписав Указ про старт проєкту «Зелена країна», метою якого є збільшення протягом 10 років площі лісів країни на 1 мільйон гектарів, а для цього – в найближчі три роки висадити 1 мільярд дерев.

Ключові слова:

акціявисадка деревліс

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook