Мотиваційні лекції та воркшопи: на Львівщині завершилась молодіжна конференція

5 жовтня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

4 жовтня завершилась молодіжна офлайн-конференція «Навчайся, створюй, мотивуй: комунікація», яку організовує громадська організація «Львівський молодіжний клуб». Учасники провели два дні інтенсивних навчальних та мотиваційних лекцій, а також дискусій та воркшопів.

Мета заходу спрямована на те, щоб показати учням та студентам нові можливості, допомогти у реалізації власних проектів, залучити до різноманітних акцій, які вже проходять та розвинути нові навички.

Окрім насиченої програми, учасники познайомились з цікавими людьми та насолодилися атмосферою молодіжного нетворкінгу.

«Центральною темою заходу стали розмови про комунікацію, адже для громадського активіста важливо вміти правильно налагоджувати співпрацю і контакти зі ЗМІ, громадськими організаціями, органами державної влади та спонсорами», - розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Серед спікерів конференції - громадські діячі, працівники медіа та професіонали у вузьких спеціалізаціях, серед кейсів яких десятки потужних успішних молодіжних заходів.

Детальніше про проєкт можна дізнатися за телефоном - 0(66)9142916, Данило Шевчук.

Нагадуємо, що молодіжна офлайн-конференція «Навчайся, створюй, мотивуй: комунікація» реалізовується в межах конкурсу молодіжних проєктів обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

Ключові слова:

конференціямолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook