Показники виконання програми розвитку спорту та молодіжної політики на Львівщині обговорили на засіданні комісії

13 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У 2021 році управління молоді та спорту Львівської ОДА реалізовує три обласні програми: комплексну програму розвитку фізичної культури та спорту, «Молодь Львівщини» та програму розвитку «Пласту» на Львівщині. Станом на сьогодні загальний відсоток виконання програм складає понад 85%. Про це на засіданні постійної комісії з питань молоді та спорту Львівської облради доповів начальник управління Роман Хім’як.

«Цьогорічна Програма розвитку фізичної культури та спорту особлива тим, що вперше в межах програми реалізовуємо три великі об’єкти – стадіони у Яворові, Мостиськах та Стрию. Реконструкції цих об’єктів передбачають облаштування нових глядацьких місць, легкоатлетичних доріжок, нового покриття», - зазначив Роман Хім’як.  

Також цього року триває реалізація ще чотирьох об’єктів у межах президентської програми «Велике будівництво:

  • реконструкція будівлі басейну ДЮСШ "Тризуб плюс" на вул. Галицькій,1 в с. Давидів;
  • капітальний ремонт фізкультурно-спортивного комплексу "Сокіл" у Сокалі;
  • реконструкція спортивних майданчиків зі штучним покриттям у ЛНУ ім. Івана Франка;
  • реконструкція спортивного комплексу «Шахтар» в м. Червонограді.

Вже завершені роботи на стадіонах у Самборі та Буську. 

Роман Хім’як також розповів, що у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту у 2021 році  заплановано реалізувати 21 спортивний майданчик розміром 42 на 22 м: у селах Міженець Добромильської громади, Дідилів Новояричівської громади, Сокіл Кам'янка-Бузької громади, Тершів та Стара Сіль Старосамбірської громади, Доброгостів Трускавецької громади, Бучали Комарнівської громади, Бабина Новокалинівської громади, Рудники Миколаївської громади, селищі міського типу Красне Красненської громади, у Судовій Вишні, Рудках, селищі міського типу Магерів Добросинсько-Магерівської громади, Великому Колодному Жовтанецької громади, Дрогобичі, Підгірцях Стрийської громади, Завидовичах Великолюбінської громади, Новояворівську, Борині, Мшані Городоцької громади та Радехові. На 19 об’єктах роботи вже завершені.

«Також, у межах Програми розвитку фізичної культури та спорту, повністю завершено облаштування «Активних парків» у  21 громаді у межах соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».   Локації містять лавочку, бруси, турнік, координаційну лінію, опору для віджимання. Завдяки стендам із QR-кодами кожен житель територіальної громади може самостійно займатися фізичною активністю. Для цього необхідно взяти смартфон, навести на спеціальний QR-код, обрати рівень складності і з допомогою зіркового тренера розпочинати вправи та зміцнювати своє здоров’я», - додав начальник управління молоді і спорту Львівської ОДА.

У межах обласної програми «Молодь Львівщини» у 2021 році вже завершено три комплексні проєкти – «Рада твого району», «Форум можливостей Не_формат» та «Навчання для молодіжних просторів в громадах», спрямовані на розвиток молодіжної політики у громадах, налагодження комунікації з молодіжними працівниками, консультування щодо створення молодіжних рад та роботи молодіжних просторів. Зазначимо, що станом на 13 грудня в області зареєстровано 20 молодіжних рад та створено 13 ініціативних груп. Загалом в межах Програми реалізовано 32 проєкти по конкурсній складові та понад 20 заходів, організатором яких є управління молоді та спорту спільно з Міністерством молоді та спорту, партнерами та інститутами громадянського суспільства.

На наступний рік у проєкті обласного бюджету на фізичну культуру передбачено 42,2 млн грн, на молодіжну політику – 3,0 млн грн і пластовий рух – 1,8 млн. грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook