На Львівщині реалізували проєкт «Країна мам»

16 жовтня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

За підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія»  реалізувало проєкт «Країна мам».

Основне  його завдання полягає у тому, щоб створити неформальний майданчик сучасних можливостей для спілкування, слухання та обміну досвідом, ідеями для  учасників  з різних куточків Львівської області та навчити матерів особливих дітей організовувати свій час, інформаційний простір, брати активну участь та  ініціювати проведення різноманітних заходів в своїх осередках.

Участь у заході взяли 11 матерів, які самостійно виховують дітей з інвалідністю, всього - 22 особи.  

У межах заходу  відбувся  інтерактивний тренінг  «Розвиток стресостійкості, як профілактика емоційного вигорання» для матерів, організовано креативний арт - терапевтичний та музичний простори для дітей учасниць, де з ними працювали досвідчені арт-терапевти як в групі, так і індивідуально, проведено цікавий майстер-клас з виготовлення етно-коралів, багато розвиваючих ігор та спільний відпочинок на свіжому повітрі.

Кульмінацією заходу стала фотосесія  «Мамина посмішка», метою якої було показати красу і силу жінки-мами.

Захід проходив у с. Воля Якубова Дрогобицького району у відпочинковому комплексі  «Слобода-Раковець»  та  сучасній  фотостудії «Кекс» у м. Дрогобич.

Нагадаємо , що проєкт «Країна мам» Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» є одним з переможців конкурсу з визначення проектів (заходів) у галузі сімейної політики та протидії торгівлі людьми, розроблених інститутами громадянського суспільства та благодійними організаціями, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка у 2020 році.

Ключові слова:

соцзахист

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook