Мешканців Золочівщини запрошують на спортивне свято з майстер-класами і змаганнями

28 жовтня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Золочівський парк «Здоров‘я» цієї суботи, 31 жовтня, стане простором спорту та здорового життя.

Тут Львівський обласний центр «Спорт для всіх» за підтримки місцевого осередку організації та управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА організують чимало змагань, майстер-класів та естафет.

Спортивне свято розпочнеться о 12.00.

Захід «Спорт для всіх у парках і скверах» для Золочева не новий. Щороку він збирає дітей з батьками, вихованців місцевого центру «Спорт для всіх» та молодь, що живе активно.

Цьогоріч у програмі спортивного свята крос, майстер-клас з скандинавської ходьби, волейбол, естафети руханки під музику, змагання зі стрибків на скакалці та підтягувань.

«Одним із улюблених місць проведення вільного часу для мешканців Львівщини завжди були і залишаються парки, сквери та облаштовані зони відпочинку. Такими заходами ми прагнемо показати, що займатись спортом можна й тут — весело, цікаво та продуктивно», — розповідає заступниця директора Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Ірина Підлужна.

Нагадаємо, нещодавно у Золочеві відкрили сучасний спортивний простір з майданчиком для занять ігровими видами спорту і тренажерним комплексом.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook