На Дрогобиччині планують розширити ліжкову мережу

3 листопада 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Густонаселений кущ у Дрогобицькому районі потребує додаткових ліжкомісць. Стебницька районна лікарня наразі розрахована на 110 місць. За потреби ця лікарня зможе прийняти 150 інфікованих пацієнтів. Однак навіть такої кількості місць незабаром буде недостатньою.

«Саме зараз триває робота із налагодження кисневої мережі для цих додаткових ліжкомісць. Проте у Дрогобичі та Трускавці треба забезпечити додаткові місця для госпіталізації хворих на коронавірус», - розповів сьогодні під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Окрім того, за дорученням Кабінету міністрів, триває робота над формуванням переліку локацій, на яких можна буде за потреби розгортати госпіталі.

«Наразі потреби у мобільних шпиталях на Львівщині нема. Позатим, ми формуємо на випадок погіршення епідситуації перелік ймовірних місць, де такі госпіталі можна швидко розгорнути. Приміщення, де можуть запрацювати такі шпиталі, мають відповідати певним вимогам, тож зараз усі ці нюанси аналізуються та узгоджуться», - наголосив Орест Чемерис.

Шпиталі повинні бути розгорнуті в пристосованих приміщеннях, що мають опалення, вентиляцію, санітарно-технічні умови тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook