У Львівській області на кордонах біля пунктів обігріву цілодобово працюватимуть бригади медиків

1 березня 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Уся медична галузь у Львівській області продовжує працювати у штатному режимі. Медичні заклади готові у будь-який момент перейти до роботи в умовах надзвичайної ситуації. Про це заявив під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

«Загалом уся необхідна медична допомога в області надається усім пацієнтам. Бригада екстреної медичної допомоги продовжує виїжджати на виклики. Ми додатково створили медичні пункти при усіх пунктах обігріву у прикордонних зонах, оскільки розуміємо, що зараз там багато жінок та дітей, котрі потребують допомоги з боку медиків. Вони перебувають на цілодобовому чергуванні. Разом з тим медпрацівники чергують на Арені Львів, а також в тих місцях, де є потреба відповідно до запитів від ДСНС», - повідомив Орест Чемерис.

Нагадаємо: На Головному залізничному вокзалі Львова запрацювала медико-психологічна допомога.

Досить поширеними в області є звернення пацієнтів, які потребують хірургічної медичної допомоги. В області поповнюють резерви медикаментів, дбають за забезпечення закладів кадровим персоналом.

«До Львівської обласної військової адміністрації почали звертатися медичні працівники хірургічного напрямку, які зголосились в разі потреби допомагати медзакладам», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я.

Важливо: Екстрена медична допомога області функціонує в штатному режимі.

Орест Чемерис також звернув увагу на важливість дотримання карантинних обмежень навіть попри воєнний стан, адже ковід продовжує уражати людей.

«У зв’язку з останніми подіями в країні, усі трохи забули про коронавірус. Нагадую, що ковід ще не подоланий. Враховуючи ту кількість людей, які прибувають у Львівську область, особливо важливо дотримуватись маскового режиму в громадських місцях, там, де велике скупчення людей», - зазначив він.

За останню добу більше ніж у 130 пацієнтів підтвердили коронавірус. Кількість хворих зменшується, у стаціонарах їх близько 400. Трохи більше 60 – в реанімації, ще 20 перебувають на апаратах штучної вентиляції легень. Завантаженість ліжкової мережі не значна. Кількість пацієнтів, які госпіталізовують теж зменшується. За добу показник складає від 15 до 30 пацієнтів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook