«Дорога не пробачає»: Львівська ОДА проводить інформаційну кампанію з безпеки на автошляхах області

6 листопада 2020р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

З метою привернення уваги водіїв до проблеми дорожньо-транспортного травматизму, Львівська обласна державна адміністрація проводить широку інформаційну кампанію.

«Дорога не пробачає» під такою назвою на центральних автошляхах області розмістили інформаційні борди. Їх розробив департамент внутрішньої та інформаційної політики.

«Зображення на борді обране не випадково. Перевищення водієм швидкості тягне за собою трагічні наслідки, як для водія, інших учасників дорожнього руху, так і для пішоходів»,-  розповіли у департаменті.

Відтак, закликають водіїв бути уважними та не порушувати правила дорожнього руху.

«Сподіваємось, що активна інформаційна кампанія дасть позитивний результат і вплине на зменшення кількості ДТП в області», - наголошують організатори.

Зазначимо, що за 3 квартали 2020 року на вулицях та дорогах області відбулось 7659 дорожньо-транспортних пригод. Такі дані Патрульної поліції. Їх кількість у порівнянні з минулим роком зменшилась на 0,4 %, та, проте, залишається високою. Внаслідок цих ДТП загинуло майже дві сотні осіб, травмувались понад 1800.

Заохочують водіїв бути пильними й у департаменті дорожнього господарства Львівської ОДА і нагадують декілька важливих правил.

По-перше, вмикати денні ходові вогні водіям механічних транспортних засобів поза населеними пунктами, а в разі їх відсутності – ближнє світло фар. Це потрібно робити цілодобово з 1 жовтня по 1 травня.

Окрім цього, у зв’язку з погіршенням погодних умов усім водіям рекомендують почати перехід на зимові шини. Такі колеса мають краще зчеплення з дорогою, відтак краще попереджають можливий травматизм учасників дорожнього руху.

 

Юлія Савостейко 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook