Майже 250 кілометрів доріг оновили на Львівщині в межах “Великого будівництва”

21 січня 2022р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

За підсумками 2021 році на Львівщині  в  межах Президентської програми збудували і відремонтували 247 кілометрів доріг  державного та місцевого значення.

Про це повідомив під час брифінгу перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

“Ремонтом охопили майже 150 кілометрів автошляхів державного значення та понад 100 кілометрів місцевих доріг. Окрім того, відновили 36 мостів, найбільший об’єкт – це мостовий перехід у селі Крушельниця на дорозі Східниця – Верхнє Синьовидне”, - зазначив Андрій Годик.

Наймасштабніші об’єкти дорожньої інфраструктури:

М-30 Стрий – Ізварино на всій протяжності в межах Львівської області (км 0+000 км 44+230).

“Це найкоротший шлях від Львівщини до Луганщини. Він з’єднає схід і захід країни. Цей маршрут є Дорогою Єдності. Капітальний ремонт проводили на 43 км дороги та 5 мостових переходів. Станом на сьогодні повністю змінено дорожній одяг та завершуємо капітальний ремонт усіх штучних споруд”, - додав перший заступник.

Т-14-25 Миколаїв – Городок – Жовква – Кам’янка-Бузька – Бібрка, яка з’єднує між собою основні магістралі Львівщини. Активно відновлюючи автомобільну цю дорогу, поступово створюють Велике транзитне кільце навколо Львова, що дозволить суттєво розвантажити кільцеву дорогу Львова та його вуличну мережу.

Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква.

Як зазначив Андрій Годик, ще весною автомобільна дорога регіонального значення Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква, яка з’єднує Львівську область із Волинською, була не в найкращому стані.  На дорожньому покритті спостерігалися різні деформації. Зокрема, напливи, колійність, тріщини, дрібна ямковість та інше. Цьогоріч ремонтом були охоплені дві ділянки загальною довжиною майже 50 км.

Ще одним важливим об’єктом став міст на дорозі Львів – Радехів – Луцьк, який обвалився 3 травня минулого року.

“Завдяки тому, що цю споруду ми планували реконструювати, на момент її руйнування в нас була готова проєктна документація. Впродовж кількох місяців ми отримали всі дозвільні документи на проведення будівельних робіт, забезпечили переправу для пішоходів, облаштували тимчасовий міст, провели демонтаж зруйнованих елементів та приступили до будівництва основного моста”, - наголосив перший заступник голови.

Також він акцентував, що в межах реалізації проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українському кордоні» активно проводили ремонтні роботи на автомобільних дорогах Т-14-01 КПП «Смільниця» - Старий Самбір, (відремонтували 1,8 км дороги), Т-14-04 Червоноград – Рава-Руська (відремонтували 8,2 км дороги) та Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий (відремонтовано 27 км).

Крім цього, цьогоріч завершили капітальний ремонт на автомобільній дорозі Т-14-20 Яворів – Грушів (відремонтували 19,2 км).

“У цьому році на ремонт доріг місцевого значення плануємо залучили  понад, 1,2 млрд гривень. Зокрема, продовжимо роботи на напрямках Мшанець – Стрілки, Бориня – Боберка, а також дорогах "Малого карпатського кола" - наголосив Андрій  Годик.     

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook