Аграрії Львівщини отримали чергову підтримку

10 листопада 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Минулого тижня відбулось чергове засідання конкурсної комісії на виконання заходів обласної Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки.

Фермери представили бізнес-плани розвитку своїх господарств в галузі тваринництва, зокрема розвиток фермерських господарств, які спеціалізуються на утриманні кіз та корів і виробництві молока. Суб’єктам господарювання надано право на фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на загальну суму 650,0 тис грн.

Надано підтримку 2-ом сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у вигляді часткового відшкодування вартості придбаного обладнання у розмірі 150,0 тис грн. СОК "Молокодар" відшкодовано обладнання для визначення якості молока та СОК "Фермерська родина" відшкодовано обладнання для зберігання та передпродажної підготовки с/г продукції. Слід зазначити, що умовами програми передбачено відшкодування до 70%вартості обладнання, без урахування ПДВ.

Суб’єктам господарювання агропромислового комплексу погоджено компенсацію відсотків за кредитами та договорами лізингу. 16 фермерів отримають відшкодування у розмірі 820,0 тис грн, що дозволить здешевити 10,7 млн грн кредитних коштів залучених аграріями у банківських установах, кредитних спілках та лізингових компаніях для придбання сільськогосподарської техніки, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів, кормів тощо.

На реалізацію інвестиційних проектів допомогу отримали 4 сімейних фермерських господарства в розмірі 197,6 тис грн.

«Загалом конкурсною комісією вже надано право на фінансову підтримку 62 суб’єктам господарювання агропромислового виробництва на загальну суму  9,1 млн грн» -  зазначила на засіданні директор департаменту агропромислового розвитку Людмила Гончаренко.

Ключові слова:

аграріїпідтримка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook