Медики готуються до погіршення епідситуації

10 листопада 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

В області триває робота щодо розширення ліжкової мережі. На базі Львівського протитуберкульозного диспансеру, що на вул. Бой-Желенського, Центр легеневого здоров’я розгорне додаткових 300 ліжок.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Першочергово потрібно подбати про кисневу мережу. В будівлі старого корпусу мусимо зробити санітарний ремонт, після чого можна буде облаштовувати корпус та вмонтовувати необхідну техніку. Ми плануємо, що на повну потужність установа зможе запрацювати за півтора місяця», - наголосив директор департаменту.

Додаткових 100 місць для лікування інфікованих пацієнтів планують також облаштувати у Ново-Роздільській міській лікарні. За рішенням обласної ТЕБ і НС там мають провести усі необхідні роботи, після чого подати її до включення в перелік ковідних.

Загалом, йдеться про збільшення в межах області ліжкової мережі на 50% від наявної.

«Зараз ліжковий фонд у ковідних лікарнях налічує 3375 місць, що станосить 30% ліжкової мережі області. Відтак, іще більше двох тисяч додаткових ліжкомісць має з’явитись у різних лікарнях області», - уточнив Орест Чемерис.

Де саме збільшуватимуть ліжковий фонд визначать за результатними аналізу по кожній із потенційних установ. До уваги братимуть наявність кадрового потенціалу, кисневої мережі, густоту населення тощо.

Прес-служба ОДА

Ключові слова:

ковідліжкамережа

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook