Мешканців області запрошують до участі в онлайн форумі з енергонезалежності

12 листопада 2020р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

У вівторок, 24 листопада, відбудеться Всеукраїнський онлайн-форум «Енергонезалежні регіони України: як замістити газ, знайти інвестиції та стимулювати бізнес». Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА запрошує всіх охочих долучитись до події.

«Заміщення природного газу на альтернативні види палива є надзвичайно важливим та необхідним напрямком розвитку держави. Насамперед це сприяє енергонезалежності та скороченню викидів парникових газів. Загалом сфера відновлюваної енергетики - це великий потенціал енергії, який потрібно розвивати та стимулювати», - зазначив керівник департаменту Богдан Кейван.

Серед ключових тем, які обговорять під час онлайн-форуму:

- пріоритети державної політики у сфері енергоефективності та «чистої» енергетики;

- нові законодавчі ініціативи, участь в EU Green Deal, міжнародне партнерство;

- біоенергетика як надійний шлях заміщення газу та вирішення енергетичних і екологічних питань громад;

- енергоефективність як складова забезпечення енергонезалежності регіонів;

- особливості реалізації та фінансування «зелених» проектів;

- експрес-огляд успішних «зелених» проектів у регіонах.

Програму Форуму можна переглянути на сайті Держенергоефективності за посиланням. http://www.saee.gov.ua/uk/online-forum

Організатори заходу - Держенергоефективності під егідою Міненерго.

«Здобуття енергонезалежності та сталий розвиток - один із пріоритетів України. Ключовими інструментами для цього є підвищення енергоефективності та розвиток «зеленої» енергетики. Обраний курс відповідає світовим тенденціям, а також цілям Паризької кліматичної угоди, Директив ЄС та нової програми ЄС «European Green Deal», до реалізації якої також планує долучитися Україна. Потенціал «зеленого» фінансування в Україні, за оцінками IFC, може сягнути 70 млрд євро до 2030 року. Лише за останні 5 років залучено 6,7 млрд євро інвестицій в український ринок енергоефективності та «зелених» проєктів. Заміщення імпорту газу залишається актуальним. У 2019 році Україна спожила майже 30 млрд м3 газу. З них понад 14 млрд м3 газу імпортовано. На це витрачено близько 3 млрд доларів, які можна було б заощадити завдяки місцевому паливу. Тож, у часи децентралізації усі ці напрями набувають ще більшої актуальності для голів громад»,-  зазначають організатори.

До проведення також долучились партнери: Проєкт GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», Українсько-данський енергетичний центр, Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні, PFAN, Енергетична Асоціація «Українська Воднева Рада», Проєкт UNIDO-GEF. Участь у Форумі – безкоштовна за попередньої реєстрації до 18 листопада за посиланням. 

Форум транслюватимуть на Youtube-каналі Держенергоефективності.

Контактна особа - Анна Жукова (Департамент відновлюваних джерел енергії Держенергоефективності): тел: +38 044 590-54-09, e-mail: saeevde@gmail.com.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook