У зв'язку із смертю пацієнтів у Жовківській ЦРЛ голова Львівської ОДА ініціює подання про звільнення

29 листопада 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

27 листопада внаслідок несправності в м. Жовква та в Жовківській ЦРЛ, з 17:50  год до 19:10 год було відсутнє електропостачання. Під час цього в реанімаційному відділенні померли дві людини, які були підключені до апаратів ШВЛ та мали захворювання на Соvid-19, двосторонню пневмонію.

Попередня причина смерті людей – дихальна недостатність, внаслідок двобічної пневмонії.

"У лікарні наявні два електричних генератори, які можна застосовувати при аварійних відключеннях світла. Один електрогенератор під’єднаний до електромережі в пологовому відділенні. А другий електрогенератор на момент приїзду слідчо-оперативної групи та зі слів самих працівників медичного закладу чомусь знаходився в гаражному приміщенні на території лікарні і не був підключений до електромережі", - розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький.

При відібранні первинних показів слідчо-оперативною групою керівництво медзакладу пояснило, що генератор не задіяно до реанімаційного відділення, оскільки в ньому не було потреби. У Жовківському РЕМ, коли зникло світло, медзаклад нібито запевнили, що електроенергії не буде впродовж 20 хв.

За цим фактом Нацполіцією України відкрите кримінальне провадження за ст.119, 367 ч.2 КК України.

"Ініціюю подання про звільнення голови Жовківської РДА, а перед Жовківською районною радою ініціюю звільнення головного лікаря медичного закладу. Також департаментом охорони здоров’я Львівської ОДА розпочато службову перевірку щодо дій медичних працівників Жовківської ЦРЛ. Співчуття рідним та близьким", - наголосив очільник Львівщини. 

Ключові слова:

ЛОДАЛьвівщина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook