“Обласний перинатальний центр готовий на 99 відсотків”, - Юрій Холод

4 грудня 2020р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

Будівництво та устаткування другої черги Львівського обласного перинатального центру майже завершене. Про це повідомив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод під час виїзної наради у медичний заклад.

У корпусі виконали всі ремонтні роботи, встановили сантехніку та завезли ліжка. У палатах встановили кнопки виклику медичного персоналу, в операційних частково вмонтували необхідне медобладнання.

“Львівський обласний перинатальний центр - це медустанова європейського зразка. Для нас надзвичайно важливо якнайшвидше завершити другу чергу будівництва - гінекологічний корпус. Реконструкцію центру розпочали 2013-го, а першу чергу об’єкта здали у 2018 році. Ми плануємо завершити всі роботи вже в січні 2021 року. На зиму корпус буде опалюватися, а до кінця січня сюди мають завезти решту обладнання та оформити всі необхідні документи для відкриття другої черги центру“, - зазначив Юрій Холод.

19 листопада депутати Львівської облради перерозподілили кошти обласного бюджету та скерували на завершення реконструкції обласного перинатального ще 16 мільйонів гривень. Загалом 2020 року для виконання робіт та придбання монтованого обладнання перинатального центру було передбачено понад 45 мільйонів гривень, з них 20 мільйонів - з обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість реконструкції центру - понад 336 мільйонів гривень, з яких 161 млн гривень витратили на першу чергу.

Нагадаємо, обласний перинатальний центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області. Зокрема, тут надають кваліфіковану медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook