Проект «ВелоБескиди» скерували на конкурс Державного фонду регіонального розвитку

4 грудня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Проект від Львівщини в галузі туризму під назвою «ВелоБескиди» скерований на конкурс Державного фонду регіонального розвитку. 

"Запропонований управлінням туризму проект уже високо оцінила регіональна комісія, що дає усі підстави сподіватися, що ми таки реалізуємо його за кошти, які ДФРР. Проект набрав 60.71 балів і є тринадцятим у рейтингу з-поміж двохсот чорока трьох інших", - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Він передбачає будівництво у регіоні населених пунктів Борислав – Східниця – Трускавець – Орів туристичної інфраструктури.

За ідеєю «ВелоБескидів» у цій місцевості мають облаштувати байк-парк, велодоріжки й велотраси різної складності (загалом 34,32 км), прокласти пішохідні туристичні маршрути (загальна довжина 59,64 км). Серед іншого буде і унікальна оздоровча траса-«терренкур», яка передбачає чергування пішохідної прогулянки із фізичними навантаженнями.

«ВелоБескиди» передбачають зведення оглядової вежі на горі Цюхів Верх (приблизно 940 метрів над рівнем моря) поблизу села Орів.

«Регіон, про який йдеться у цьому проекті, це – узгір’я. Він багатий своєю природою. Тут є два бальнеологічні курорти – Трускавець і Східниця, відомий нафтовим промислом Борислав, - додав Юрій Холод. - Але є потреба в оновленні тутешньої інфраструктури для туризму, оздоровлення, спорту і просто відпочинку. З цією метою подано проект. Хочемо пожвавлювати туризм не тільки безпосередньо в Карпатах, а й у передгір’ї».

Втілювати «ВелоБескиди» планують упродовж 2021 року – з лютого до грудня.

Загальна вартість проекту – 11,8 млн грн (9,44 млн – державний бюджет і 2,36 млн – співфінансування з місцевого бюджету.

Ключові слова:

ЛОДАЛьвівщинатуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook