“Міст у Крушельниці відкриють для проїзду весною ”, - Юрій Бучко

9 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Будівельна готовність моста через річку Стрий у селі Крушельниця - понад 70%. Його протяжність з підходами – 852 метри і він один з найдовших у Західній Україні.

Попередній міст зруйнували повені у 2008 році. Відтоді він перебував в аварійному стані, створював загрозу життю людей. Його будівництво розпочали минулого року.

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко, роботи планували завершити до кінця грудня, але через певні технічні моменти,а саме тривале виготовлення балок, здати міст в експлуатацію планують у квітні-травні наступного року.

“Балки – досить складні конструкції, в Україні є два заводи, які цим займаються, тому довелось чекати на їх виготовлення тривалий час. На об’єкті цілодобово працює підрядник. Вже влаштували під’їзні шляхи до мостового переходу, змонтували верхні регелі несучих опор та 35 балок. Проводять в’язку арматури, це повністю ручна і складна робота. На наступний тиждень облаштують бетонне покриття. А весною укладатимуть асфальт”, - зазначив Юрій Бучко. Він сьогодні перевірив хід ремонтних робіт.

Цей міст забезпечить сполучення Східниці із трасою Київ-Чоп. Вартість капітального ремонту становить 65,5 млн гривень.

Ремонтні роботи виконує підрядна організація "Онур”.

Нагадаємо, цього року відремонтували дорогу Східниця – Верхнє Синьовидне на ділянці Східниця Урич.

Автодорога є важливим інфраструктурним об’єктом, оскільки веде до низки туристичних локацій. Нею можна буде швидше доїхати зі Східниці на трасу Київ - Чоп і далі на Закарпаття через перевал у Нижніх Воротах.

 

Оксана Буй

Ключові слова:

Львівщинаміст

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook