Львівський обласний перинатальний центр у січні закриють на два тижні

14 грудня 2020р, Новини. Управління капітального будівництва, Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Львівський обласний клінічний перинатальний центр зачинять на промивку з 11 по 25 січня.

Під час планових промивочних робіт у пологовому планують також збільшити потужність електричної підстанції, адже на початку року у перинатальному офіційно завершать і другу чергу реконструкції.

«Реконструкція електропідстанції Львівського обласного перинатального центру запланована у початковому проекті загальної реконструкції установи. Вона є необхідною через збільшення потужності обладнання перинатального при введенні в експлуатацію другої черги медцентру. Початково планувалося, що перепідключення потужнішої підстанції, яке вимагає повного знеструмлення обох корпусів, відбудеться 3 січня 2021 року. Проте, порадившись з керівництвом вже відкритого перинатального, ми дійшли висновку, що краще не закривати центр спеціально, а зробити ці технічні кроки водночас із плановою промивкою пологового», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Перинатальний не прийматиме вагітних та роділь упродовж 11-25 січня 2021 року. І, за словами т.в.о. керівника управління капітального будівництва Львівської ОДА Павла Тереха, повністю знеструмити перинатальний центр і перепідключити підстанцію планують 16 січня.

Відповідальним за всі ці роботи є «Львівобленерго». Усе необхідне обладнання вже закуплене і буде змонтоване завчасно, доставлене та підключене вже на місці. Всі ці роботи, за оцінкою фахівців, займуть 2-3 доби.

«Це планове закриття закладу. Враховуючи епідеміологічну ситуацію в області, перинатальний центр бере на себе чи не найбільше навантаження, тож ми відтерміновували такі роботи, але відтягувати немає куди. Ми виконаємо промивку операційних, які і так відкладали. Використаємо на максимум цей час і перепідключимо підстанцію», - розповіла директор Львівського обласного клінічного перинатального центру Марія Малачинська.

Куди скеровуватимуть пацієнтів?

«Згідно з наказом МОЗ, вагітних та роділь з обласного перинатального тимчасово прийматиме 3-тя міська клінічна лікарня міста Львова. Сюди ж скеровуватимуть вагітних та роділь з загрозою передчасних пологів та передчасними пологами міста Львова. Вагітним та породіллям Львова та області з екстрагенітальною патологією та імуноконфліктною вагітністю допомогу надаватимуть у львівському Пологовому клінічному будинку №1», - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Нагадаємо, будівництво та устаткування другої черги Львівського обласного перинатального центру майже завершене. Будівельна готовність складає 99%.

У корпусі виконали всі ремонтні роботи, встановили сантехніку та завезли ліжка. У палатах встановили кнопки виклику медичного персоналу, в операційних частково вмонтували необхідне медобладнання.

За словами Юрія Холода, завершити всі роботи і відкрити другу чергу перинатального планують відразу на початку 2021 року.

 

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook