На Самбірщині діти виготовляють обереги для військових на передовій

9 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Серію майстеркласів проводить гуманітарний відділ Старосамбірської міської ради. Під час них діти власноруч виготовляють обереги для військовослужбовців на передовій, а також тематичні листівки-вітання. Минулого тижня – матерям.

Так, в історико-краєзнавчому музеї діти молодшого шкільного віку виготовляли обереги у кишеню. Їх надішлють військовим, які боронять країну на передовій.

Також у Старосамбірській публічній бібліотеці діти виготовляли листівки до дня матері.

Участь у майстер-класах беруть і діти, які через війну вимушено покинули свої домівки й знайшли тимчасовий прихисток на Самбірщині.  

«У цей непростий для України час, коли діти навчаються дистанційно, стараємося, щоб вони мали можливість бути в соціумі, а також навчитися корисних справ. Бо війна має вплив на всіх, зокрема й на дітей, які далеко від лінії зіткнення. До заходів також залучаємо дітей із числа вимушено переселених, які є на території Старосамбірської громади. Ті ж обереги на передову – вони позитивні з двох сторін: підтримка для тих, хто боронить державу, і значимість для діток – вони розуміють, що внесли маленький внесок в перемогу», - розповіла начальниця гуманітарного відділу Старосамбірської міської ради Ольга Коваль.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook