Ще 200 точок кисню: до кінця року у Винниківському госпіталі встановлять нову кисневу станцію

15 грудня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих Юрія Липи – один із закладів, які від початку пандемії почав приймати хворих на коронавірус. Упродовж усього часу є одним із найбільш завантажених медичних закладів, які лікують коронавірусних хворих. Сьогодні у лікарні 160 хворих, з них 15 в реанімаційному відділенні. Киснева мережа працює з максимальним навантаженням.

Ще на початку листопада медзаклад розширив кисневу мережу. Тоді у закладі загалом працювало понад 150 кисневих точок. Це максимальне навантаження на тій кисневій станції, яку має лікарня.

Оскільки розхід кисню великий, сьогодні медзаклад працює над розширенням кисневої мережі. Так, до кінця грудня в госпіталі планують встановити нову кисневу станцію. Це бочка об’ємом 5 тисяч літрів кисню. Його подаватимуть хворим у палати.

Відтак дві станції, а також новий кисневий генератор дозволить прокласти додаткових 200 кисневих точок та забезпечити лікарню киснем майже на 90 %.

Як розповів керівник медзакладу Максим Прикупенко, госпіталь вже пройшов перевірку міжвідомчої комісії. Перевіряли кисне та енергозабезпечення. Детальну інформацію про результати перевірки нададуть за підсумками роботи комісії по всіх медзакладах, які приймають коронавірусних хворих. Нагадаємо, комісія працюватиме до п’ятниці.

 

Юлія Савостейко 

Ключові слова:

ковідлікарні

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook