Санаторій «Моршинкурорт»: присвятіть локдаун здоров’ю

21 грудня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У січні державне підприємство «Санаторій «Моршинкурорт» працює за звичним графіком, без жодних порушень карантинних вимог.

«Посилення карантинних заходів, яке в Україні планують ввести у січні, не стосуватиметься санаторно-курортних закладів та обмеження руху транспорту, - наголосив Юрій Холод заступник голови облдержадміністрації. - Пропоную провести анонсований локдаун на оздоровчих курортах Львівщини. Придбавши путівку, ви зробите добре собі, а також підтримаєте санаторно-курортну галузь нашого регіону».

За словами заступника директора з реалізації санаторно-курортних послуг та маркетингу Миколи Фурманюка, проживання, прийом мінеральної води, харчування, діагностика та лікування відпочивальників на «Моршинкурорті» проводять у різних корпусах. Це дає можливість надавати послуги та забезпечити потреби гостей, уникаючи скупчень.

«Також в умовах пандемії ми забезпечуємо послуги санаторно-курортного лікування осіб, потерпілих від нещасних випадків на виробництві, та реабілітаційного лікування застрахованих осіб за кошти Фонду соціального страхування, який відновив фінансування цих путівок», - зазначив  Микола Фурманюк.

Як відомо, «Моршинкурорт» спеціалізується на захворюваннях печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, покращує загальний стан організму. Моршинські лікарі запевняють, що навіть 10-денне перебування на курорті, допоможе відновити та підтримати імунітет. Ви наситите свій організм корисними біологічно активними речовинами - фітонцидами, які пригнічують розвиток бактерій, а чисте лісове повітря збадьорить і підтримає святковий настрій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook