Найкращий студент країни: молодь Львівщини запрошують позмагатися за звання

23 грудня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Участь у конкурсі може взяти молодь Львівщини, що навчається на 2-4 курсі у вищих навчальних закладах. 

"Найкращий студент України" — системна конкурсна програма, покликана виявити та надати імпульс до подальшого розвитку студентської молоді як авангарду розвитку українського суспільства.

Спочатку учасників відбирають безпосередньо у вищих навчальних закладах. Опісля, визначать лідерів у регіонах. Цей етап триватиме до квітня 2021 року. "Найкращого студента" обиратимуть серед переможців регіональних етапів конкурсу.

Переможців визначатимуть у 10 номінаціях. Обиратимуть найкращого студента України, найкращих студента-аналітика, громадського діяча, дизайнера, медійника, науковця, підприємця, програміста, спортсмена та профспілкового активіста.

"Маємо на Львівщині активне студентство, яке вирізняється високим рівнем інноваційних і громадських ініціатив. Важливо відзначати їх вплив на розвиток не лише області, а й країни. Це можливість популяризувати якісні приклади наукового, волонтерського, медійного, спортивного дозвілля молоді та змотивувати студентів брати відповідальність за розвиток свого навчального закладу. Окрім цього, кожна номінація конкурсу передбачає не лише теорктичні досягнення, а й реальні дії громадської участі і реалізовані суспільно корисні проекти. Участь у цьому конкурсі допоможе виявити нових лідерів у своїх середовищах та гідно оцінити результати їх суспільної активності", - зазначила начальник відділу молодіжної політики Львівської ОДА Софія Курман. 

Як долучитися?

Необхідно пройти онлайн-реєстрацію, обрати номінацію, в якій змагатиметесь. Більше інформації можна дізнатися у регіонального координатора за посиланням. 

Детільніше про умови тут. 

Зазначимо, що конкурс організовують всеукраїнська громадська молодіжна організація «Студентська республіка» та Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства освіти і науки України. 

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook