Медики, які борються з коронавірусом, отримають фінансову допомогу

22 грудня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Медичні працівники, які є на передовій у боротьбі з недугою і самі перехворіли на COVID-19, отримають додаткову фінансову допомогу. За це сьогодні, 22 грудня, під час сесії Львівської облради проголосував 71 депутат.

Рішення дозволить долучити до категорій медиків, яким виплатять допомогу, лікарів не лише обласних закладів, а усіх ковідних установ.

«Разом із депутатською комісією охорони здоров’я та материнства Львівська обласна рада, запропонувала колегам-депутатам внести зміни до бюджету 2020 року і передбачити виплату у розмірі двох посадових окладів всім медичним працівникам, які працюють у «ковідних» медустановах і перехворіли на коронавірус», - зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод.

Відтак, такі грошові виплати мають скерувати лікарям, медсестрам/медбратам і санітаркам. Кошти на це передбачать з резервного фонду.

«Такий розділ внесемо в комплексну програму охорони здоров’я. І будемо здійснювати такі виплати упродовж січня-лютого. Також пропонуватимемо територіальним громадам закласти такі виплати в своїх базових бюджетах. Всі документи, які подадуть головні лікарі департаменту охорони здоров’я до кінця року, будуть зареєстровані, опрацьовані і профінансовані», - наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

Нагадаємо, загалом в області 24 заклади внесені до переліку ковідних. Тобто йдеться про медиків Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, Центру легеневого здоров’я, Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи, Львівського обласного центру екстреної допомоги та медицини катастроф, Охматдиту та інших.

Ключові слова:

ковідмедикисесія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook