До уваги отримувачів гуманітарної допомоги Львівської області

24 грудня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

У 2020 році робоча група з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації визнала 45 вантажів гуманітарною допомогою загальною вагою 77,38 тонн.  Також передані у власність 34 легкових автомобілів, визнаних гуманітарною допомогою особам з інвалідністю, які були забезпечені ними та користувалися понад 10 років, 26 автомобілів – членам сімей померлих осіб з інвалідністю.

Водночас повідомляємо про необхідність подання звітів отримувачами та набувачами гуманітарної допомоги відповідно до форм, затверджених Наказом Мінсоцполітики від 31.07.2020 № 539, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 12 листопада 2020 р. за № 1125/35408.

Звіт подається отримувачами гуманітарної допомоги та набувачами гуманітарної допомоги – юридичними особами, до місцевих державних адміністрацій, відповідного регіону за місцем державної реєстрації отримувачів гуманітарної допомоги щомісяця до 5 числа місяця, наступного за звітним, наростаючим підсумком окремо по кожному вантажу/коштам, в тому числі в іноземній валюті, визнаним гуманітарною допомогою, до повного розподілу всього обсягу допомоги.

До звіту додаються:

1) відомість про видачу набувачам гуманітарної допомоги - фізичним особам гуманітарної допомоги за формою згідно з додатком 1 до цієї Інструкції (у разі розподілу гуманітарної допомоги фізичним особам);

2) копії документів, за винятком тих, інформація з яких вже міститься в державних електронних інформаційних ресурсах, що підтверджують відображені у Звіті відомості (у тому числі копії актів приймання-передавання, накладних, документів про оприбуткування та постановку гуманітарної допомоги на баланс отримувача гуманітарної допомоги та/або набувача гуманітарної допомоги - юридичної особи тощо);

3) копія довіреності на право підпису / подання Звіту уповноваженою особою отримувача гуманітарної допомоги / набувача гуманітарної допомоги - юридичної особи (у разі підпису та подання Звіту уповноваженою особою).

Копії документів подаються у форматі PDF.

Додатки є невід’ємними складовими частинами Звіту.

Ознайомитися з новими бланками звітів та Інструкцією щодо їх заповнення можна перейшовши за посиланням.

Звіти подаються у департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації за адресою: м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, каб. 102 у встановлені законодавством терміни.

Ключові слова:

гуманітарна допомога

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook