„Українська молодь – Христові”: з нагоди ювілейного з'їзду погасили марку та конверт

30 грудня 2020р, Новини. Служба у справах дітей, Прес-служба ОДА

У вересні цього року виповнилось 30 років від днів проведення з'їзду  „Українська молодь – Христові”,  який відбувся за благословенням Глави УГКЦ  Мирослава Івана Кардинала  Любачівського у Львові на стадіоні “Україна”. Після з'їзду заснували молодіжну громадську організацію "Українська молодь - Христові". 

З нагоди ювілею сьогодні, 30 грудня, відбулось урочисте погашення марки та конверта. На останньому зображені світлини здвигу організації у 1990 році. Художнє оформлення - Андрія Пилюха, а наклад - 100 примірників.

Участь в заході взяв заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод. 

"Для мене вага організації “Українська молодь - Христові”, Обнови, Пласту видається дуже і дуже вагомою. Ці організації стали доброю школою для української молоді. І я тішуся, що за 30 років ми змогли відновити й утвердити їхню діяльність. Бо як заступник голови ЛОДА в напрямі також Служби у справах дітей, переконаний, що змінити наше травмоване тоталітарним режимом суспільство ми можемо тільки добрим християнським вихованням. Дякую всім, хто від початку 90-х і до сьогодні, хто недавно долучився, але щиро відновлює і провадить нашу молодь, хто подає добрий приклад, виховує лідерів, відновлює та утверджує настанови Шептицького та, справді, змінює Україну", - зазначив Юрій Холод.

Нагадаємо, що "Українська молодь - Христові" - це всеукраїнська християнська громадська організація, яка працює в межах молодіжного мирянського апостоляту.

Метою діяльності УМХ є об’єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризація в молодіжному середовищі християнського способу життя, шляхом виховання членства на християнських засадах, готового працювати для добра церкви українського народу.

Його завданням є сприяння та допомога молоді у прийнятті християнських цінностей та підвищенні її духовного рівня; відродження давніх родинно-побутових традицій, народних християнських дійств; провадження в молодіжне середовище досягнень світової християнської науки та культури; виховання у молоді поваги до минулого, пошук та збереження історичних документів, духовних, мистецьких та інших цінностей українського народу.

Сьогодні “УМХ” прагне працювати для продовження впровадження у життя настанов Слуги Божого Митрополита Андрея, тих ідеалів і принципів, які Він намагався залишити у спадок кожному українцю для розбудови міцного християнського, патріотично свідомого суспільства.

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook