В обласному центрі комплексної реабілітації обладнали кабінет кінезотерапії

31 грудня 2020р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Для Обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона придбали кабіну для кінезотерапії вартістю 51 тис грн.

Закупівлю провели в рамках реалізації проєктів секторальної підтримки за фінансування ЄС.

Фахівці Обласного центру матимуть змогу застосувати нові сучасні та ефективні методи роботи з відвідувачами Обласного центру  різних нозологій за допомогою закупленого реабілітаційного обладнання.

Кабіна для кінезотерапії призначенна для відновного індивідуального лікування.

Кінезотерапія – це методика лікування рухом. Саме рухові дії спрямовані на покращення кровообігу та живлення тканин, зміцнення м’язевого корсету, зняття больового синдрому, в процесі тренувань формуються нові зв’язки між нейронами, тренуються ослаблені м’язів і знімається напруження з спазмованих, збільшується амплітуда рухів у суглобах.

Використання підвісних систем допомагає оптимізувати інтенсивність фізичних навантажень, створює умови для активної участі дитини в процесі заняття.

Зазначимо, щорічно, в Обласному центрі реабілітаційні послуги отримують понад 60 дітей з інвалідністю Львівщини.

Варто зазначити, що у 2019 році для Обласного центру в рамках реалізації вищезазначеного проекту  було придбано автобус та мікроавтобус, які облаштовані усіма необхідними елементами доступності на суму 3,565 млн. грн.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook