Реабілітаційний центр «Назарет» вже майже 20 років допомагає людям у боротьбі з залежностями

21 вересня 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

17 вересня Загальноцерковний Реабілітаційний Центр «Назарет» відзначив 17 років із дня заснування, а його духовний наставник та засновник -отець Ігор Козанкевич - свої уродини - 50-літній ювілей.   

Від голови обласної державної адміністрації Максима Козицького  подяку за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вихованні в людей почуття милосердя, соціальної відповідальності отцю Ігорю вручили начальник відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення Микола Немчук та заступник Львівського обласного центру соціальних служб Юрій Микитка.

Гості та працівники центру відвідали Святу Літургію, для присутніх виступав Львівський муніципальний хор «Гомін».

У реабілітаційному центрі «Назарет», що розташований у Львові, допомагають залежним від алкоголю, наркотиків та азартних ігор повернутись до повноцінного життя у сім’ї та суспільстві. Також тут проходять реабілітацію учасники АТО/ООС. З узалежненими працюють психологи, консультанти та духовні наставники. Консультування, реабілітація, ресоціалізація, життя в терапевтичній спільноті, духовне відродження та трудотерапія - це пріоритети, які допомагають людям в «Назареті» поступово позбуватися своїх залежностей. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook