Галицький академічний камерний хор привітав працівників облдержадміністрації та обласної ради із прийдешніми святами

31 грудня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні із прийдешнім Новим роком та Різдвом працівників облдержадміністрації та обласної ради привітав Галицький академічний камерний хор на чолі із диригентом – Народним артистом України Василем Яциняком.

Для управлінців виконали найвідоміші українські, німецькі, польські, американські колядки.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький подякував хористам за виконання різдвяної програми.

«Цей рік видався непростим і кожному з нас довелося  долати  певні перешкоди та випробування. Та мушу визнати, що саме через це, ми почали більше цінувати те, що маємо. Тому чути сьогодні цю святкову коляду від Вашого славного хору дуже цінно! Щиро дякую Вам за неї!  Від усього серця   вітаю усіх з прийдешніми святами: Новим роком та Різдвом Христовим! Зичу Вам міцного здоров’я,  миру й достатку вашим сім’ям, добрих новин звідусіль та  рясних Божих благословінь у новому 2021 році», - сказав Максим Козицький.

Довідково.

Галицький академічний камерний хор створено 2003 року на основі академічного хору Львівської Політехніки з ініціативи Василя Яциняка. Галицький камерний хор – двічі лауреат Всеукраїнського конкурсу ім. Д. Січинського та лауреат ІІІ премії Міжнародного фестивалю-конкурсу «Hajnówka» (Польща). Керівнику колективу Василю Яциняку в 2010 році присвоєно звання Народного артиста України.

Ключові слова:

колядапривітання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook