5 грудня відзначають Міжнародний день волонтера: привітання від очільника області

5 грудня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Свято заснували ще у 1985 році за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН. 

З Міжнародним днем волонтера усіх, хто присвятив себе цій благородній місії – волонтерській роботі, привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«В останні роки ми особливо відчули, наскільки важливою є роль волонтерів для України. Війна з Росією та пандемія змусили нас, як ніколи раніше, переосмислити свої пріоритети і визначити, що для нас найважливіше – життя у мирі на своїй рідній землі та здоров’я. Цим викликам гідно протистоять українські волонтери, які, розуміючи міру відповідальності, не залишаються осторонь, а кидаються кожного разу з повною самовіддачею допомагати країні. Сьогодні, у Міжнародний день волонтерів, хочу подякувати кожному з Вас за активність, людяність та безкорисливу працю. Нехай Ваше добро завжди повертається до Вас сторицею!Хай Бог береже Вас та Вашій родини!»,-  зазначив очільник області.

В сучасній Україні волонтерський рух розпочався в 90-х роках, а офіційно його визнали 10 грудня 2003 року постановою Кабінету Міністрів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook