Львівські ліцеїсти презентували пісню на честь Героїв Крут (відео)
До 103-ї річниці історичного бою під Крутами львівські ліцеїсти-крутяни підготували музичний кліп.
Пісню та відеоролик «У полі під Крутами» записали за участю особового складу Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, креативної команди VIVIDPRO, фотомисткині Вікторії Істоміної.
Автор слів і музики — львівський бард-композитор Олександр Шевченко. Співаки й виконавці ігрових ролей у кліпі — військові ліцеїсти Борис Загорулько, Захар Бойко, Владислав Пірожок.
Новини за темою
Майбутні військовослужбовці переглянули фільм, присвячений Василю Біласу та Дмитру Данилишину
24 грудня 2021
З нагоди вшанування пам’яті членів Організації Українських Націоналістів Василя Біласа та Дмитра Данилишина курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та ліцеїсти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв у кінотеатрі «Lviv Film Center» переглянули фільм «Незламні». Автором ідеї, сценаристом та режисером кінострічки є отець Михайло Греділь. Короткометражний художній історико-документальний фільм знятий на основі реальних подій про напад на пошту в Городку 1932 року. Фільм розповідає про експропріаційний акт, здійснений членами ОУН 30 листопада 1932 в місті Городок. Як зазначили у департаменті комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації, важливим у національно-патріотичному вихованні молоді є приклад реальних подій, що вплинули на розвиток української історії. Таким прикладом є фільм «Незламні», який сьогодні переглянули майбутні захисники України. Нагадаємо, що пам’ять членів Організації Українських Націоналістів Василя Біласа та Дмитра Данилишина вшанували і вчора, 23 грудня, виконанням Гімну України та запаленням лампадок на місці їх страти. Опісля учасники вшанування переїхали на Янівське кладовище до могил Василя Біласа та Дмитра Данилишина на Меморіалі Українських Січових Стрільців. Також на полі №38 священнослужителі провели чин поминальної панахиди. Довідково: Дмитро Данилишин народився 2 квітня 1907 року в м. Трускавець. Закінчив три класи народної школи, та пішов працювати шевцем. Василю Біласу є дядьком. Василь Білас народився 17 вересня 1911 року у Трускавці. Після закінчення семирічної школи працював продавцем. Обоє належали до пластового куреня ім. Івана Богуна у Дрогобичі. Кілька разів В. Біласа судили за участь у Пласті. 30 листопада 1932 року група ОУН здійснила напад на пошту в м. Городок (Львівська область) з метою експропріації коштів. Загальне керівництво операцією здійснювали Роман Шухевич і Микола Лебідь. Дмитро Данилишин і Василь Білас були затримані під час відступу з місця подій, згодом заарештували і Мар’яна Жураківського та Зенона Коссака. У ході судового процесу Данилишин і Білас були засуджені до смертної кари. Страчені 23 грудня 1932 року у м. Львів на території в’язниці «Бригідки». Останніми словами Дмитра Данилишина були: «Мені тільки дуже жаль, що я не можу ще раз умерти за Україну». У момент страти в багатьох греко-католицьких церквах Галичини проводили поминальні служби, при цьому польська поліція, остерігаючись масових заворушень, не наважилась втрутитися. Польська влада відмовилася віддати тіла страчених для поховання. Проте пізніше їх таки поховали у м. Львові на Янівському кладовищі.
На День Незалежності України ліцеїсти з Львівщини та Луганщини обмінялись досвідом
23 серпня 2021
Навчальні заклади, які готують майбутніх військових з двох областей – Львівської та Луганської провели обмін делегаціями. Такі візити ліцеї вирішили зробити в межах важливих для держави свят - Дня Державного Прапора України та 30-річчя Дня Незалежності України. Відтак, студенти Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут вирушили на Луганщину. Тут вони беруть участь у урочистостях спільно з представниками Луганського ліцею. Зокрема, сьогодні вихованець Львівського ліцею Михайло Мазунов, батько якого загинув під Слов'янськом у червні 2014 року, спільно з очільником Луганщини піднімав Державний прапор України у місті Сєвєродонецьк. Також львівські ліцеїсти братимуть участь у святкових заходах з нагоди Дня Незалежності, ознайомляться з Луганським ліцеєм, відвідають окремі військові частини. Участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, але вже у Львові, беруть ліцеїсти Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» (м. Кремінна). Сьогодні вони зустрілись з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким. Очільник області подякував ліцеїстам за професію, яку вони обрали. «Вітаю вас на Львівщині. Дуже символічно, що ви відвідуєте нашу область в час відзначення таких важливих державних свят і долучаєтесь до них. Таким чином ми демонструємо, що Схід і Захід разом у своєму бажанні протистояти ворогу і боротись за незалежність нашої держави. Сьогодні ліцеїсти із Львівщини та Луганщини піднімали разом прапор одночасно у Львові і Сєвєродонецьку. Переконаний, що саме ці молоді люди майбутні офіцери підніматимуть його у Луганську і Донецьку. Ваша професія, юні ліцеїсти, вимагає мужності, сміливості, сили, відданості. Пам’ятайте, що ви – майбутнє нашої країни, її невіддільна та важлива частина у збереженні територіальної цілісності», - зазначив Максим Козицький. Ліцеїсти зі Сходу також візьмуть участь у екскурсіях по історико-культурних місцях Львова. Зазначимо, що у 2018 році навчальні заклади підписали договір про співпрацю та регулярно беруть участь у спільних акціях освітнього та патріотичного характеру.
Учнівська та студентська молодь долучилась до онлайн-лекції з нагоди річниці бою під Крутами
29 січня 2021
Сьогодні, 29 січня, департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА провів онлайн-зустріч «Крути: боротьба триває…». Захід присвячений відзначенню 103-ї річниці бою під Крутами. Як розповіли у департаменті, формат зумовлений карантинними обмеженнями, проте саме онлайн-зустріч дозволила залучити ма йже три сотні учасників. Говорили про історію визначного протистояння, його передумови та наслідки для України. Так, про історичний хід бою розповів кандидат історичних наук та доцент кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка» Іван Хома. «Молоді хлопці, які ще тиждень тому були студентами та сиділи в аудиторіях, як тільки почули, що є загроза української державності та столиці нашої країни, не задумуючись пішли добровольцями. І саме вони, 29 січня 2021 року опинились на станції Крути» - зазначив він. Розмовляли, також про те, як важливо пам’ятати героїчне минуле наших предків та саме їх здобутками гартувати бойовий дух військовослужбовців, які сьогодні на сході нашої країни захищають кордони. «Втілювати пам’ять про Героїв, які боронили й боронять нашу країну необхідно називаючи на їхню честь вулиці, парки, сквери, навчальні заклади, де вони навчались, формуючи так історичну пам’ять нашої нації», - зазначив директор «Будинку воїна», старший лейтенант запасу, учасник російсько-української війни у 2014‑15 роках Олег Височанський. Заступниця голови ГО «Апостольська Чота» та учасник благодійного фонду «Із янголом на плечі» Уляна Греділь поділилась власними думками щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді. «Важливо зрозуміти, що нашу молодь необхідно зацікавити вивчати свою історію, розвивати власні патріотизм та духовність. Бо саме молодь, юні хлопці та дівчата, тоді пожертвували собою, виборюючи нашу незалежність. Чи готовий кожен з нас, зараз зробити те саме: кинути все і піти захищати свою країну? Подумайте…», - зазначила вона. Участь в онлайн-лекції взяли приблизно 300 осіб, зокрема шкільна та студентська молодь. «Не може не тішити, що так багато учасників долучились до нашого заходу. Звісно, карантин вніс свої корективи. Разом з тим, завдяки сучасним засобам комунікації дуже багато людей змогли сьогодні почути важливі факти про бій під Крутами, його важливість в історії боротьби України за власну незалежність, патріотизм і національно-патріотичне виховання. Бій під Крутами - одна з найгероїчніших сторінок перших визвольних змагань, приклад незламності та мужності. І дуже важливо пам’ятати про цей подвиг», - зазначив керівник департаменту Андрій Ковальський. Повну трансляцію лекції, можна переглянути на сторінці департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у соціальній мережі Facebook за посиланням. Нагадаємо, сьогодні, пам’ять Героїв Крут вшанували і на Личаківському кладовищі. Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький. Наталя Калакун
На Личаківському кладовищі вшанували пам’ять Героїв Крут
29 січня 2021
Сьогодні, 29 січня, у Львові відзначили 103-ю річницю подвигу Героїв Крут. Урочисті заходи, присвячені вшануванню київських студентів і бійців вільного козацтва, які загинули в 1918 році під час бою з більшовицькою армією Михайла Муравйова, відбулися на Личаківському кладовищі. «Неодноразово саме студентська молодь самовіддано та завзято ставала на захист майбутнього нашої держави. Cаме вона була одним із основних рушіїв змін у нашій країні. Революція на граніті, Помаранчева революція, Революція Гідності були б неможливими без участі студентства. Вони «писали» історію сучасної України. Теперішня молодь несе в собі дух поколінь, які століттями боролись за нашу країну. І сьогодні ми згадуємо одну з найгероїчніших сторінок перших визвольних змагань – Бій під Крутами. Ми звикли чути, що Крути – це поразка і покладені намарно життя. Однак сьогодні маємо говорити про інше – героїчний контекст тих подій. Крутянці – це приклад незламності та мужності. Приклад кількасот простих хлопців, які не побоялися виступити проти кількатисячної армії ворога. Серед крові та заліза вони засвідчили свою любов до України. Це воїни, для яких честь та батьківщина не були простими словами. Приклад цих молодих хлопців має надихати усіх нас у боротьбі проти того ж самого ворога, що і сто років тому. Але найбільшим нашим обов’язком є пам’ятати про їх подвиг. Подвиг, пам'ять про який наш народ проніс через десятиліття більшовицької окупації. І яка намагалась стерти усіляку згадку про них. Але так і не змогла. Слава Героям Крут! Слава сучасним захисникам! Слава Україні!», - сказав голова Львівської ОДА Максим Козицький. Опісля відбулася поминальна молитва за полеглими у цьому бою. Представники влади та громадськості поклали квіти до могил учасників легендарного бою під станцією Крути Ігоря Лоського та Андрія Лазаренка.
Президент вшанував пам’ять Героїв Крут
29 січня 2021
Президент України Володимир Зеленський взяв участь у церемонії вшанування пам’яті Героїв Крут. Глава держави поклав квіти до пам’ятного хреста Героям Крут на Аскольдовій могилі у Києві. Пам’ять загиблих ушанували хвилиною мовчання. Після цього пролунав Державний гімн України. Воїни почесної варти відсалютували з особистої зброї та пройшли урочистим маршем біля пам’ятного хреста. Також Президент встановив лампаду до могил Героя України Олександра Клітинського, який загинув у Будинку профспілок під час Революції Гідності, та загиблого у боях за Іловайськ кавалера ордена Данила Галицького Маркіяна Паславського. «Для України тепер і понад сто років тому загроза однакова. Захисники держави виконували в бою під Крутами по суті те саме завдання, що й нині військові під Мар'їнкою. Хоча умови неоднакові – ми ж тепер справді міцніші. Наші мрії вже трохи інші, бо маємо багато з того, про що у 1918-му попередні покоління й думати не сміли», – сказав Глава держави. Президент закликав і сьогодні, під час політичних протистоянь, не забувати про честь і щирість, з якими захищали й захищають українці свою державу – чи то під Крутами, чи на Донбасі. Також Володимир Зеленський взяв участь у молебні у церкві Святого Миколая на Аскольдовій могилі. До церемонії вшанування також долучилися Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль та керівник Офісу Президента Андрій Єрмак. Довідка. Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути (між Бахмачем та Ніжином). Українські сили налічували близько 1000 осіб та складалися зі старшин і курсантів 1-ї Київської військової школи ім. Б. Хмельницького, 115-130 студентів першої сотні Студентського куреня та добровольців з Вільного козацтва («Курінь смерті»). Більшовицькі сили в районі Крут – це близько 6 тис. солдатів та балтійських матросів, безпосередню участь у бою взяли до 3 тис. бійців. Бій під Крутами закінчився організованим відступом українських частин на потязі. Втрати українців, за різними даними, становили від 80 до 100 загиблих. На думку дослідників, загальні втрати росіян могли становити до 1500 убитих і поранених. Під час бою більшовики взяли в полон сімох поранених студентів, ще 27 студентів потрапили до рук більшовиків, відступаючи в темряві. Їх катували, а потім стратили. Тіла убитих поховав місцевий священик на кладовищі с. Печі. Пізніше їх було з почестями перепоховано на Аскольдовій могилі у Києві.
«Крути: боротьба триває…» - для молоді Львівщини проведуть онлайн-зустріч
26 січня 2021
29 січня 2021 року в Україні відзначатимуть 103-тю річницю бою під Крутами - одного із знакових протистоянь українців проти більшовицького режиму в історії державотворення нашої країни. У цей день департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації запрошує долучитись усіх охочих до цікавої та змістовної розмови. Історик, учасник російсько-української війни та громадська діячка розкажуть про історичний аспект легендарного бою під Крутами, сучасні виклики та перспективи, які постають перед нашою державою. А також про те, наскільки важливо гартувати патріотизм молодого покоління на історичних здобутках наших Героїв. Спікерами онлайн-лекції «Крути: боротьба триває…» будуть: Іван Хома – кандидат історичних наук, доцент кафедри історії, музеєзнавства і культурної спадщини Національного університету «Львівська політехніка»; Олег Височанський – директор Комунального закладу Львівської обласної ради «Будинок воїна», старший лейтенант запасу, учасник російсько-української війни у 2014-15 роках; Уляна Греділь – заступниця голови ГО «Апостольська Чота», учасник благодійного фонду «Із янголом на плечі». Дата: 29 січня 2021 року. Час: 12.00 год. Місце: на платформі ZOOM. Посилання для участі: https://us02web.zoom.us/j/89878655023 Трансляція лекції, також відбуватиметься в реальному часі на сторінці Департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА у соціальній мережі Facebook. Долучайтесь! Буде цікаво та пізнавально! Фото: з фільму "Крути 1918". Наталія Калакун
Майже 200 ліцеїстів-крутян склали Урочисту Клятву на вірність Україні
14 жовтня 2020
З нагоди Дня захисника України відбулась урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Цього дня на вірність Україні присягнули майже дві сотні юнаків. Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький. «В історії українського державотворення різні військові формування мали за традицію приймати присягу - усі присягали відважно боронити від ворога українські землі. Сьогодні даєте клятву ви. Ми впевнені - ви будете відданими Україні та будете гідно нести звання ліцеїста славного ліцею імені Героїв Крут. Цей заклад вже кілька десятиліть виховує покоління військовослужбовців, що відважно боронять нашу землю від рук ворога та є взірцем виконання свого найвищого патріотичного обов’язку. Тут ви ще більше загартуєте свій бойовий дух, зможете проявити усі свої найкращі якості», - зазначив очільник області. Серед ліцеїстів, які склали урочисту присягу – 26 дітей учасників АТО, троє курсантів, батьки яких загинули в російсько-українській війні. «Знаю, що серед вас є юнаки, батьки яких служили в АТО або й зараз обороняють кордони України від російського агресора. Батьки трьох хлопців героїчно загинули у цій війні. Прийміть мої співчуття, дорогі юнаки. Ваші батьки віддали за Україну найдорожче, своє життя. Ви перейняли від них найкращі риси, чітку життєву позицію. Вони б зараз дуже гордилися вами. Вдячний усім батькам, чиї діти сьогодні приймають присягу. Дякую, що виховали синів патріотами», - додав Максим Козицький. Під час урочистостей також вшанували пам'ять ліцеїстів-крутян, які полягли на Сході України, при обороні незалежності нашої держави й тих, що полягли за Україну у 1918 році. Опісля - відбулося урочисте проходження ліцеїстів під музичний супровід оркестру.
Понад 200 ліцеїстів-крутян склали Урочисту Клятву на вірність Україні
14 жовтня 2019
З нагоди Дня захисника України, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку відбулась урочиста посвята в ліцеїсти першокурсників Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Цього дня на вірність Україні присягнули понад 220 юнаків. Серед них – діти учасників АТО, син Героя Небесної Сотні. «Стоячи тут і дивлячись на вас, розумію, що в Україні все буде гаразд. Ви сьогодні поклалися перед Богом і Україною, перед своїми близькими та друзями завжди боронити свою державу так як охороняли її нашої Герої впродовж століть. Такі люди як ви завжди будуть нести в своїх серцях Україну. Ви будете гідними українцями і все своє життя пам’ятатимете про ваш народ, батьківщину та батьків. Нехай та майбутня праця та навчання, яке у вас попереду, вам придадуться в житті. Я вірю, ви їх будете реалізовувати на користь України», - звернувся до молоді голова Львівської ОДА Маркіян Мальський. Також в межах урочистостей ліцей отримав новий прапор. Його автори - група істориків, яка вивчає і розробляє військову символіку. Прапор нагадує бойові прапори військових частин. Під час урочистостей також вшанували пам'ять ліцеїстів-крутян, які полягли на Сході України, при обороні незалежності нашої держави і тих, що полягли за Україну у 1918 році. Опісля - відбулося урочисте проходження ліцеїстів під музичний супровід оркестру. Продовжились заходи біля пам’ятника Тарасові Шевченку показовим виступом Роти почесної варти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та бойовим гопаком у виконанні учнів Школи Бойового Гопака «Шаблезуб».
У Львівському військовому ліцеї імені Героїв Крут пролунав останній дзвоник
31 травня 2019
Сьогодні, 31 травня, відбулися урочистості з нагоди випуску ліцеїстів у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Цьогоріч цей навчальний заклад закінчило 134 юних військових. Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів. “Сьогодні перед нами стоїть еліта та гордість української нації, нащадки козаків, січовиків, продовжувачі славних представників української армії, добровольчих батальйонів, які боронили і боронять нашу землю від ворогів. Велика вдячність викладачам ліцею, що вкладали свої знання та свою любов у ваше виховання. Зі словами вдячності звертаюсь і до батьків, пишайтеся своїми дітьми, а ви, ліцеїсти, назавжди закарбуйте у серці знамено вашого ліцею та української держави”,- зазначив Роман Филипів. Під час церемонії відбулася передача повноважень прапороносної групи, , вручення нагрудних знаків випускника, вручення привітань, грамот та посвідчень кандидатів у майстри спорту.
Для матерів ліцеїстів-крутян організували святковий концерт
11 травня 2019
У суботу, 11 травня, у Ліцеї імені Героїв Крут організували святкові заходи з нагоди Дня матері. Навчальний заклад зустрів матерів ліцеїстів святковою концертною програмою. Привітала матерів крутян зі святом керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. "Вітаємо Вас із найбільшим святом для жінки. Напевно не завжди ці юні хлопці розуміють значення слова «мама». Але чим старшими вони ставатимуть, тим важливішими для них будете Ви. Сьогодні, у такий важкий для України час, ви своїх дітей скерували саме у військовий ліцей. Ви вчите їх ставати самостійними, дорослими чоловіками. Ви заклали їм любов до України, а ліцей вчить їх її захищати. Я переконана, що хлопці підліткового віку мали б пройти таке навчання – жити, працювати, вчитися в таких умовах. Діти змалку повинні розуміти, що вони - українці, що вони люблять свою країну і зобов'язані її захищати. Не у всіх сім'ях закладається цей патріотизм з дитинства. А тут, окрім навчального процесу та основних предметів, їх навчають бути мужніми, сильними, навчають фізичної підготовки. Це є добрим підґрунтям для чоловіків України", - зазначила Маріанна Вільшинська. Відтак, за особистий внесок у виховання гідних захисників України матерів кращих ліцеїстів нагородили Подяками голови облдержадміністрації. Зазначимо, що окрім того, сьогодні з 11.30 год у Ліцеї триває День відкритих дверей. У програмі: - спілкування з керівництвом закладу в клубі; - виступ підрозділу ліцеїстів-барабанщиків, показ комплексу прийомів рукопашного бою і плац-концерт духового оркестру на стройовому плацу ліцею; - показ занять з ліцеїстами на майданчиках і в залах фізкультурно-спортивного комплексу, в лазерному тирі, у класах навчального корпусу; - ознайомлення з експозицією музею історії ліцею, бібліотекою, їдальнею та іншими об'єктами соціально-побутової інфраструктури, умовами проживання ліцеїстів у спальному корпусі та багато іншого. Завершення заходів Дня відкритих дверей о 15.00 годині.
Для матерів ліцеїстів-крутян організували святковий концерт
11 травня 2019
У суботу, 11 травня, у Ліцеї імені Героїв Крут організували святкові заходи з нагоди Дня матері. Навчальний заклад зустрів матерів ліцеїстів святковою концертною програмою. Привітала матерів крутян зі святом керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська. "Вітаємо Вас із найбільшим святом для жінки. Напевно не завжди ці юні хлопці розуміють значення слова «мама». Але чим старшими вони ставатимуть, тим важливішими для них будете Ви. Сьогодні, у такий важкий для України час, ви своїх дітей скерували саме у військовий ліцей. Ви вчите їх ставати самостійними, дорослими чоловіками. Ви заклали їм любов до України, а ліцей вчить їх її захищати. Я переконана, що хлопці підліткового віку мали б пройти таке навчання – жити, працювати, вчитися в таких умовах. Діти змалку повинні розуміти, що вони - українці, що вони люблять свою країну і зобов'язані її захищати. Не у всіх сім'ях закладається цей патріотизм з дитинства. А тут, окрім навчального процесу та основних предметів, їх навчають бути мужніми, сильними, навчають фізичної підготовки. Це є добрим підґрунтям для чоловіків України", - зазначила Маріанна Вільшинська. Відтак, за особистий внесок у виховання гідних захисників України матерів кращих ліцеїстів нагородили Подяками голови облдержадміністрації. Зазначимо, що окрім того, сьогодні з 11.30 год у Ліцеї триває День відкритих дверей. У програмі: - спілкування з керівництвом закладу в клубі; - виступ підрозділу ліцеїстів-барабанщиків, показ комплексу прийомів рукопашного бою і плац-концерт духового оркестру на стройовому плацу ліцею; - показ занять з ліцеїстами на майданчиках і в залах фізкультурно-спортивного комплексу, в лазерному тирі, у класах навчального корпусу; - ознайомлення з експозицією музею історії ліцею, бібліотекою, їдальнею та іншими об'єктами соціально-побутової інфраструктури, умовами проживання ліцеїстів у спальному корпусі та багато іншого. Завершення заходів Дня відкритих дверей о 15.00 годині.
Роман Филипів оглянув реконстуйовані об'єкти ліцею імені Героїв Крут
30 січня 2019
Сьогодні, 30 січня, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин відвідали Львівський державний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. Відтак, присутні оглянули реконструйовані об’єкти спортивного комплексу ліцею, зокрема спортзал та тир. Окрім того, Роман Филипів поспілкувався з ліцеїстами та ознайомився з умовами їхнього проживання. Зазначимо, що у лютому відбудеться сесія Львівської обласної ради, де розглянуть питання виділення коштів для Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут.