Важливо, щоб усі території неухильно забезпечували виплату заробітної плати, - Львівська ОДА

29 січня 2021р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 січня, відбулась нарада з головами райдержадміністрацій, районних рад та головами об’єднаних територіальних громад у режимі відеоконференції, під головуванням заступників голови Львівської обласної державної адміністрації Андрія Годика та Івана Собка.

Відтак, у межах наради присутні розглянули низку питань, серед яких – стан передачі спільного комунального майна районів територіальним громадам в контексті адмінреформи.

«Виконання норм закону у частині передачі об’єктів спільної власності районів в ОТГ, враховуючи адміністративно-територіальну реформу є на часі і має бути здійснене швидко та якісно. Будь-які зволікання у цьому питанні призводять до соціальної напруги у частині невиплати заробітної плати працівникам бюджетної сфери, а це, своєю чергою, тягне за собою відповідальність, у тому числі і кримінальної. Відтак, цю роботу необхідно активізувати», - зазначив Андрій Годик.  

Окрім того, учасники розглянули питання щодо виконання місцевих бюджетів у 2021 році та стану виплати заробітної плати у бюджетній сфері.

«Станом на сьогодні, є 81 бюджет. Провівши аналіз виконання дохідної частини наших бюджетів, ми розуміємо, що є окремі ОТГ, які мають вагоме недовиконання власних доходів і надходжень за січень, що створює загрози для, перш за все, виплат заробітної плати працівникам бюджетної сфери та захищених статей. Ми розуміємо ті виклики, які зумовлені локдауном, спадом економіки, зміною адмінтерустрою і завжди готові допомогти у плані консультацій, надання роз’яснень. Усі департаменти до послуг ОТГ», - повідомив Іван Собко.

Як наголосив Іван Собко, відповідальність за якісний, фаховий і реальний місцевий бюджет і не лише його затвердження, але й його виконання – це спільна позиція і робота керівництва ОТГ, органів ДПС  та всього господарського активу відповідної території.

«Відтак, ми наполягаємо, щоб ті території, які мають недовиконання, переглянули свої місцеві бюджети, зробили їх збалансованими та неухильно забезпечували виплату заробітної плати», - додав він.

Окрім того, сьогодні, керівництво Львівської ОДА скерувало листи на території щодо активізації роботи з доступності будівель медичних закладів для людей з інвалідністю у контексті контрактування закладів охорони здоров’я з Національною службою здоров’я України у 2021 році.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. За його словами, роботу на місцях потрібно пришвидшити, аби кожна медична установа другої та третьої ланки мала можливість контрактування з НЗСУ.

Ключові слова:

ЛьвівщинаОТГ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook