Підприємців області запрошують долучитись до вебінару з питань торгівлі з Ізраїлем

4 лютого 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Рада експортерів та інвесторів при МЗС України, Посольство України в Державі Ізраїль та Офіс з просування експорту України запрошують підприємців взяти участь в онлайн-заході GO ISRAEL.

В межах заходу розкажуть  про нові можливості для експорту і двосторонньої співпраці, які надає Угода про зону вільної торгівлі з Ізраїлем.

Про це розповіли у департаменті економічної політики Львівської ОДА. Та додали, що вебінар буде особливо корисний представникам агропромислового комплексу, меблевої індустрії, легкої промисловості, машинобудування, деревообробної промисловості, ІТ, будівельної галузі, сфери послуг тощо. 

«Огляд тарифів, квот на різні групи товарів, особливості сертифікації для експорту, особливості роботи на ізраїльському ринку, усунення бар’єрів для експорту товарів – ці та інші питання, які розглянуть під час заходу, є важливими для підприємців, які хочуть розширювати свою експортну діяльність і зацікавлені у ринках Ізраїлю. Відтак, пропонуємо підприємцям Львівщини долучитись до цієї події»,-  зазначила керівник Служби експортера Львівської ОДА Христина Каліш.

Захід відбудеться 23  лютого 2021 року з 11:00 до 13:10 год на онлайн-платформі ZOOM. Участь у заході безкоштовна. Реєстрація за посиланням. 

 

Довідково:

1 січня 2021 року набрала чинності Угода про вільну торгівлю між Україною та Державою Ізраїль. У 2019 році  Угоду ратифікувала Україна, у 2020 році  - Ізраїль. Починаючи з 1 січня 2021 року українські виробники та експортери можуть скористатися перевагами, які надає зона вільної торгівлі для розвитку співпраці з Ізраїлем.  

 Особливості положень Угоди:                                                                                          

- преференційний доступ для товарів походженням з території сторін;
- розширення ринків збуту;
- застосування положень Конвенції Пан-Євро-Мед для цілей визначення походження товарів;
- можливість подальшої лібералізації сторонами торгівлі послугами протягом двох років після набрання чинності Угодою;
- оподаткування товарів відповідно до Стамбульської Конвенції про тимчасове ввезення;
- створення спільного комітету, який здійснює моніторинг імплементації Угоди та розглядає всі питання, пов’язані з торгівлею.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook