Управління транспорту розробило проєкт автоматизованої системи обліку оплати проїзду

5 лютого 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Управління транспорту та зв’язку оприлюднює проєкт  регуляторного акту «Про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області» з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних і юридичних осіб.

Проєкт регуляторного акту розробили для підвищення якості надання послуг з перевезення, належного обліку транспортних послуг на приміських та міжміських маршрутах, економії коштів бюджету та їх ефективного використання при відшкодуванні реальних втрат від пільгових перевезень.

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань до зазначеного проєкту розпорядження приймає управління транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації в письмовому вигляді на поштову адресу: м. Львів, вул. Винниченка, 18, 4 поверх, кабінет 449 або на електронну пошту (tv@loda.gov.ua).

Із розпорядженням про запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті загального користування Львівської області можна ознайомитись тут.

Аналіз регуляторного впливу до проєкту можна переглянути за посиланням.

Розпорядження про планування діяльності з підготовки регуляторних актів і відстеження їх результативності на 2021 рік - за посиланням. 

Ключові слова:

транспорт

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook