Автобусний маршрут №465 планують продовжити до смт. Поморяни

21 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

З метою покращення життя та комфорту мешканців Поморянської територіальної громади, Львівська ОДА ініціювала продовження схеми внутрішньорайонного автобусного маршруту загального користування № 465 Золочів - Бібщани ч/з Ремезівці до смт. Поморяни.

Відтак, коригування маршруту дозволить сполучити населені пункти Підгір’я, Коропець, Шпилокоси, Бібщани та Ремезівці з центром територіальної громади смт. Поморяни, до складу якої вони входять.

«У зв’язку з реформою децентралізації та неврегульованим питанням повноважень щодо організації пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування в межах ОТГ, постає питання забезпечення транспортного сполученням населених пунктів в межах однієї територіальної громади з центром громади. Від себе робимо усе, аби наші мешканці були охоплені якісним транспортним сполученням», – повідомив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Як зазначають в управлінні транспорту та зв'язку Львівської ОДА, загалом існуюча мережа автобусних маршрутів забезпечує потреби пасажирів в автоперевезеннях і наданні їм необхідних послуг.

Зміни в затверджену мережу автобусних маршрутів (відкриття нових маршрутів, реорганізація діючих, тощо) вносяться на основі обгрунтування, соціальної і економічної доцільності та з урахуванням звернень органів місцевого самоврядування.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook