Працівникам бюджетної сфери забезпечили фінансування заробітної плати за січень

5 лютого 2021р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Місцеві органи влади розпочали фінансування захищених видатків та забезпечили фінансування заробітної плати за січень цього року працівникам бюджетної сфери, за яку відповідають.

"Нагадаємо, що із завершенням реформи адміністративно-територіального устрою, загалом по Україні й на Львівщині зокрема, перед керівниками  місцевих органів влади постало чимало проблемних питань для оперативного вирішення, які стосувалися не лише прогнозування та фінансування з бюджетів, а й організаційно-технічних і правових питань",- зазначили у департаменті фінансів Львівської ОДА. 

Тож  за короткий період часу,  у зв’язку з розмежуванням доходів і видатків між бюджетами, проведено підготовчу роботу та майже завершено передачу бюджетних установ,  які відповідно до законодавства з 1 січня 2021 року фінансуються вже з бюджетів територіальних громад.

До цього заклади освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури та спорту фінансувалися з районних бюджетів. Сьогодні ці повноваження разом з фінансовим ресурсом передано територіальним громадам.

"Проте, доволі складна ситуація із зазначеного питання надалі залишається у Дрогобицькому районі та Дрогобицькій міській територіальній громаді. Непорозуміння між органами влади призводять до порушення чинного бюджетного та трудового законодавства. Сподіваємось на оперативне унормування даної ситуації між органами місцевої влади, які є відповідальними перед громадою", - наголосили в департаменті. 

Ключові слова:

Львівщинафінанси

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook