6 проєктів з Львівщини ввійшли до збірника кращих практик співпраці громадянського суспільства та органів влади

16 лютого 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Секретаріат Кабінету Міністрів підтримав інформаційну кампанію «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» ініційовану Міністерством культури та інформаційної політики України та Ініціативою секторальної підтримки громадянського суспільства, який реалізує ІСАР Єднання у партнерстві з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ).

Як повідомляє Секретаріат Кабінету Міністрів, у межах кампанії відбувся Конкурс історій співпраці, результатом якого став Збірник із понад 100 успішними прикладами спільно реалізованих проєктів. У Конкурсі взяли участь представники громадянського суспільства та влади, що мають в арсеналі спільний проєкт (практику співпраці), результатом якого стали позитивні зміни в суспільстві. Проєкти, що представили учасники, були впроваджені у період з 2016 по 2020 роки у різних областях України, у місті Києві та на загальнодержавному рівні.

До збірника організатори внесли приклади історій співпраці як з органами виконавчої влади, так і з органами місцевого самоврядування, «Щоб кожна подана історія була почутою та стала для інших мотиватором до співпраці»,- зазначають організатори та додають, що метою ініціативи є покращити середовище діяльності громадянського суспільства та зміцнити інституційні спроможності його організацій.

 Від Львівщини до збірника ввійшли 6 практик:

- Посібник для шкіл «Захисник України»;

- Проєкти «Підготуй дитину Героя до школи» та «Жіночий вишкіл на честь Олени Степанівни»;

- Створення інноваційної моделі супроводу для дітей з інвалідністю; - Е-версія інформаційного вісника «АгроФорум»;

- Військово-патріотичний вишкіл «Золоті Леви». Патріотична освітня програма «Уроки мужності»;

- Соціально-експертний супровід хворих із легеневою гіпертензією та їхніх сімей. Ознайомитися з історіями, які надихають, можна за посиланням.

Ключові слова:

Львівщинапроєкти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook