Експортерів Львівщини запрошують до участі в опитуванні

17 лютого 2021р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Служба експортера Львівської ОДА проводить опитування для врахування потреб експортерів Львівщини в подальшій роботі.

«Завдання опитування – перш за все розширити експортні можливості підприємств регіону»,- розповіла керівник Служби Христина Каліш.

Коротке електронне опитування стосується низки напрямків, серед яких: - здійснення промоції українських товарів та послуг за кордоном, - налагодження співробітництва і партнерства між українським та закордонним бізнесом, зокрема організація торговельних місій та залучення до міжнародних виставок; - подолання бар'єрів, які виникають під час здійснення експортних операцій.

«Маємо на меті не лише скоординувати та прокомунікувати між експортерами та представниками органів державної влади, а також проаналізувати актуальні потреби експортерів щодо підтримки їх діяльності на європейському та інших ринках. Відтак, запрошуємо усіх долучитись до опитування», - додала керівник Служби експортера.

Пройти опитування можна посиланням. У разі виникнення додаткових питань можна звертатись у відділ розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики за телефоном – (032) 261-27-13, або на електронну скриньку - loda.export@gmail.com.

Нагадаємо, що головним завданням Служби експортера є всіляко сприяти підприємцям, які прагнуть вийти зі своїм продуктом чи послугою на закордонні ринки. До прикладу, з цією метою, у 2019 році Служба провела три торговельні місії в Грузію, Нідерланди та Ізраїль. Це і презентація компаній, В2В зустрічі, виставки. Загалом до торговельних місій та виставки харчової продукції, яка відбулась у Німеччині, залучили понад два десятки підприємців-експортерів області.

Окрім цього, торік попри складні умови зумовлені пандемією, Школа випустила 11 майбутніх експортерів. Це вже третя Школа Служби експортера.

Ключові слова:

експортери

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook