Обласна рада затвердила Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО/ООС

18 лютого 2021р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні під час сесії депутати обласної ради підтримали Комплексну програму соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні. На її реалізацію скерують більше 41 млн грн.

За словами т.в.о. директора департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Віктора Степанюка, зараз на Львівщині є близько 20 тисяч демобілізованих учасників ООС, 320 загиблих Героїв та 1244 осіб з інвалідністю внаслідок війни.

Серед основних напрямів програми є забезпечення на умовах співфінансування житлом учасників АТО (ООС), зокрема, цього року на таких умовах планується закупити 40 квартир. Також програма передбачає надання адресних грошових допомог, відшкодування витрат родинам Героїв Небесної Сотні на житлово-комунальні послуги, робитиметься акцент на надання такої соціальної послуги, як психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій  учасників АТО (ООС).

Серед заходів Комплексної програми також – підтримка бійців АТО з числа внутрішьо переміщених осіб.

«Програма є дуже важливою, вона охоплює соціальну підтримку як учасників АТО, так і родин загиблих. До попереднього варіанту програми ми додали ще один захід – це інформування учасників АТО про заходи, події чи зміни в законодавстві шляхом смс-розсилки.  На це передбачено фінансовий ресурс розміром 72 тис грн», - зазначив Віктор Степанюк.

Загалом Програма є послідовним продовженням Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні у 2018-2020 роках.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook