Розвиток місцевих доріг буде пріоритетом у 2021 році, – Кирило Тимошенко

19 березня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики

Команда Президента Володимира Зеленського в цьому році зробить розвиток місцевих доріг одним із пріоритетних напрямків роботи. Про це заступник голови Офісу Президента, координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко сказав на форумі «Управління місцевими дорогами», передає Укрінформ.

«Цього року ми робимо більшу кількість доріг. І саме місцеві дороги, саме їх розвиток для нас є таким новим пріоритетом, адже люди у переважній кількості, звичайне населення, їздить саме місцевими дорогами. Як Укравтодор, так і Кабінет Міністрів, Офіс Президента хочуть зробити величезний фокус саме на місцеві дороги, на їх якість, на швидкість їх відновлення і на гарантії, звісно, щоб через рік ми не переробляли ці дороги», - зазначив Тимошенко.

За його словами, ще минулого року керівництву країни вдалося багато зробити для розвитку дорожньої галузі. Однак коронавірус не відступає, українці більше подорожуватимуть Україною, а отже дороги мають бути якісними.

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента Україна і координатор програми «Велике будівництво» Кирило Тимошенко заявив, що в 2021 році будуть відремонтовані та побудовані 6500 км доріг та 245 штучних споруд.

Ключові слова:

дороги

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook